OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Miki w roli eksperta
10 grudnia 2010, 13:23

Litewski napastnik suwalskich Wigier Grażvydas Mikulenas wystąpił w roli eksperta na łamach ogólnopolskiego ,,Magazynu Futbol”. ,,Miki” ocenia swoich rodaków grających w klubach polskiej ekstraklasy. Pod jego lupą znaleźli się: Andrius Skerla i Tadas Kijanskas z Jagiellonii Białystok, Darvydas Sernas i Mindaugas Panka z Widzewa Łódź, Tadas Labukas z Arki Gdynia oraz Vytatas Andriuskievicius z Lechii Gdańsk. Dodajmy, że niektórzy z nich wystąpią w zaplanowanym na 18 grudnia mikołajkowym turnieju w Suwałkach.W obszernym artykule nie brakuje też wątków dotyczących napastnika Wigier. Czytamy w nim m.in. ,,Kiedy zadzwonił do mnie dziennikarz ,,Magazynu Futbol” i zapytał, gdzie jestem: na Litwie, czy w Polsce, odpowiedziałem: U siebie, w Polsce, w Suwałkach. Bardzo bowiem się z tym krajem zżyłem, pokochałem go. Teraz walczymy z Wigrami o wejście do pierwszej ligi. Chciałbym pomóc drużynie, zdrowie, odpukać, jest. Piłkarsko też nie odstaję. No i piłka nadal sprawia mi ogromną przyjemność, uwielbiam ją”.,,Miki” porusza też sprawę nowych, polskich stadionów i dodaje, że w Suwałkach również taki powstaje. ,,Nasz obiekt modernizują na okrągło, dzień i noc. Mówi się, że oddadzą go do użytku w marcu, ale myślę, że z takim tempem przygotowań, najpóźniej w styczniu”. Wypowiedź w stylu ,,Mikiego”, który zawsze tryska optymizmem.To nie jedyny suwalski akcent w grudniowym ,,Magazynie Futbol”. Wypowiedzi Mikulenasa spisał bowiem pochodzący z Suwałk dziennikarz Paweł Drażba, który w tym samym numerze gazety rozmawia m.in. z Arturem Borucem. W gazecie są także informacje dotyczące wychowanka Wigier Patryka Małeckiego.

Litewski napastnik suwalskich Wigier Grażvydas Mikulenas wystąpił w roli eksperta na łamach ogólnopolskiego ,,Magazynu Futbol”. ,,Miki” ocenia swoich rodaków grających w klubach polskiej ekstraklasy. Pod jego lupą znaleźli się: Andrius Skerla i Tadas Kijanskas z Jagiellonii Białystok, Darvydas Sernas i Mindaugas Panka z Widzewa Łódź, Tadas Labukas z Arki Gdynia oraz Vytatas Andriuskievicius z Lechii Gdańsk. Dodajmy, że niektórzy z nich wystąpią w zaplanowanym na 18 grudnia mikołajkowym turnieju w Suwałkach.

W obszernym artykule nie brakuje też wątków dotyczących napastnika Wigier. Czytamy w nim m.in. ,,Kiedy zadzwonił do mnie dziennikarz ,,Magazynu Futbol” i zapytał, gdzie jestem: na Litwie, czy w Polsce, odpowiedziałem: U siebie, w Polsce, w Suwałkach. Bardzo bowiem się z tym krajem zżyłem, pokochałem go. Teraz walczymy z Wigrami o wejście do pierwszej ligi. Chciałbym pomóc drużynie, zdrowie, odpukać, jest. Piłkarsko też nie odstaję. No i piłka nadal sprawia mi ogromną przyjemność, uwielbiam ją”.

,,Miki” porusza też sprawę nowych, polskich stadionów i dodaje, że w Suwałkach również taki powstaje. ,,Nasz obiekt modernizują na okrągło, dzień i noc. Mówi się, że oddadzą go do użytku w marcu, ale myślę, że z takim tempem przygotowań, najpóźniej w styczniu”. Wypowiedź w stylu ,,Mikiego”, który zawsze tryska optymizmem.

To nie jedyny suwalski akcent w grudniowym ,,Magazynie Futbol”. Wypowiedzi Mikulenasa spisał bowiem pochodzący z Suwałk dziennikarz Paweł Drażba, który w tym samym numerze gazety rozmawia m.in. z Arturem Borucem. W gazecie są także informacje dotyczące wychowanka Wigier Patryka Małeckiego.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media