OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Mikulenas o szansach Wigier
7 marca 2012, 10:59

Minęły już ponad dwa lata, od kiedy kontraktem z suwalskimi Wigrami związał się litewski napastnik Grażvydas Mikulenas. „Miki” szybko zaaklimatyzował się w nowym klubie i stał się ulubieńcem miejscowej publiczności. Jego bramki oraz asysty wiele razy dawały Wigrom cenne punkty. Łącznie przez ten czas wystąpił w 66 meczach ligowych i pucharowych, zdobywając 35 goli, co daje średnią ponad pół gola na mecz. Ubiegły sezon był szczególnie udany, bowiem doświadczony napastnik był najskuteczniejszym strzelcem II ligi gr. wschodniej (wspólnie z Wojciechem Fabianowskim ze Stali Rzeszów, 14 goli), a także  rozgrywek Pucharu Polski ( razem z Artjomsem Rudnevsem i Bartoszem Ślusarskim, 4 gole). Jego popularność wśród kibiców w województwie podlaskim została potwierdzona w ostatnim 12. Plebiscycie Piłkarskim na najpopularniejszych piłkarzy naszego województwa zorganizowanym przez Gazetę Współczesną. Mikulenas zajął w nim drugie miejsce – między piłkarzami Jagiellonii Białystok – Tomaszem Frankowskim i Janem Pawłowskim. Chociaż „Miki” trzy miesiące temu skończył już trzydzieści osiem lat, to nie zamierza zawieszać jeszcze butów na kołku i chce walczyć z Wigrami o jak najlepszy wynik.Zapraszamy lektury wywiadu z Grażvydasem Mikulenasem, w którym były reprezentant Litwy mówi o minionym okresie w „biało-niebieskich” barwach, a także o celach i szansach Wigier w zbliżającej się rundzie wiosennej.

Minęły już ponad dwa lata, od kiedy kontraktem z suwalskimi Wigrami związał się litewski napastnik Grażvydas Mikulenas. „Miki” szybko zaaklimatyzował się w nowym klubie i stał się ulubieńcem miejscowej publiczności. Jego bramki oraz asysty wiele razy dawały Wigrom cenne punkty. Łącznie przez ten czas wystąpił w 66 meczach ligowych i pucharowych, zdobywając 35 goli, co daje średnią ponad pół gola na mecz. Ubiegły sezon był szczególnie udany, bowiem doświadczony napastnik był najskuteczniejszym strzelcem II ligi gr. wschodniej (wspólnie z Wojciechem Fabianowskim ze Stali Rzeszów, 14 goli), a także  rozgrywek Pucharu Polski ( razem z Artjomsem Rudnevsem i Bartoszem Ślusarskim, 4 gole). Jego popularność wśród kibiców w województwie podlaskim została potwierdzona w ostatnim 12. Plebiscycie Piłkarskim na najpopularniejszych piłkarzy naszego województwa zorganizowanym przez Gazetę Współczesną. Mikulenas zajął w nim drugie miejsce – między piłkarzami Jagiellonii Białystok – Tomaszem Frankowskim i Janem Pawłowskim. Chociaż „Miki” trzy miesiące temu skończył już trzydzieści osiem lat, to nie zamierza zawieszać jeszcze butów na kołku i chce walczyć z Wigrami o jak najlepszy wynik.

Zapraszamy lektury wywiadu z Grażvydasem Mikulenasem, w którym były reprezentant Litwy mówi o minionym okresie w „biało-niebieskich” barwach, a także o celach i szansach Wigier w zbliżającej się rundzie wiosennej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media