OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Minimalna przegrana z wicemistrzem Litwy
6 lutego 2011, 14:48

Piłkarze suwalskich Wigier przegrali 2:3 z wicemistrzem Litwy Suduvą Mariampol. Gole dla podopiecznym Marka Witkowskiego zdobyli Sebastian Świerzbiński i Łukasz Walicki.To był pierwszy w tym roku poważny sprawdzian suwalskiego drugoligowca. Wynik i gra w pełnowymiarowej hali piłkarskiej w Mariampolu są naprawdę obiecujące. Dość powiedzieć, że to najkorzystniejszy dla Wigier rezultat w wieloletnich kontaktach z dwukrotnym zdobywcą pucharu Litwy.Martwi jedynie kontuzja Kamila Lauryna, który walkę na boisku przypłacił złamaniem nosa. Nieco wcześniej ze składu Wigier wypadł na kilka tygodni podstawowy obrońca Przemysław Makarewicz, który przeszedł operację łąkotki.W najbliższą środę Wigry zmierzą się w Olecku z Warmią Grajewo. Początek meczu o 12.00

Piłkarze suwalskich Wigier przegrali 2:3 z wicemistrzem Litwy Suduvą Mariampol. Gole dla podopiecznym Marka Witkowskiego zdobyli Sebastian Świerzbiński i Łukasz Walicki.

To był pierwszy w tym roku poważny sprawdzian suwalskiego drugoligowca. Wynik i gra w pełnowymiarowej hali piłkarskiej w Mariampolu są naprawdę obiecujące. Dość powiedzieć, że to najkorzystniejszy dla Wigier rezultat w wieloletnich kontaktach z dwukrotnym zdobywcą pucharu Litwy.
Martwi jedynie kontuzja Kamila Lauryna, który walkę na boisku przypłacił złamaniem nosa. Nieco wcześniej ze składu Wigier wypadł na kilka tygodni podstawowy obrońca Przemysław Makarewicz, który przeszedł operację łąkotki.
W najbliższą środę Wigry zmierzą się w Olecku z Warmią Grajewo. Początek meczu o 12.00

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media