OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Mirage Centrum BHP powiększa grono oficjalnych sponsorów
22 września 2022, 14:41

Mirage Centrum BHP dołączyło do grona oficjalnych sponsorów Wigry Suwałki. Dziś Tomasz Szyszko, właściciel firmy, parafował umowę z przedstawicielami klubu.

Mirage Centrum BHP to hurtownia i sklep odzieży roboczej, obuwia ochronnego, specjalistycznego sprzętu BHP i przeciwpożarowego, a także chemii gospodarczej czy profesjonalnych środków czystości. Firma świadczy także usługi związane m. in. z haftowaniem i nadrukiem na odzieży. Siedziba Mirage znajduje się w centrum Suwałk – przy ul. Teofila Noniewicza 57. W marcu tego roku firma obchodziła jubileusz 30-lecia swego istnienia.

Dziś skutecznie finalizujemy nasze kilkutygodniowe rozmowy. Logotyp Mirage Centrum BHP po kilku latach wraca na strój sportowy pierwszego zespołu Wigier – powiedział Tomasz Szyszko, właściciel Mirage. Mam szacunek do 75-letniej tradycji oraz historii klubu i cieszę się, że mogę go wspierać. Życzę Wigrom wielu sukcesów.

Niegdyś przez kilka lat firma Mirage była sponsorem Wigier, a jej ówczesny właściciel Mirosław Szyszko zasiadał w zarządzie Klubu.

            Wigry Suwałki dziękują za otrzymane wsparcie i wierzą, że współpraca będzie owocna dla obu stron.

Cieszymy się że suwalskie Wigry ponownie mogą liczyć na wsparcie firmy Mirage Centrum BHP – powiedział Marek Wołągiewicz, wiceprezes Wigry Suwałki SA.

Logotyp Mirage Centrum BHP pojawi się na spodenkach meczowych pierwszej drużyny już podczas najbliższego meczu z ŁKS 1926 Łomża, który odbędzie się w sobotę (24 września) o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media