„Mogliśmy wygrać większą różnicą bramek”
27 lipca 2014, 22:59

Jak sobotnie, pucharowe zwycięstwo z Rakowem podsumowali Tomasz Jarzębowski, Karol Mackiewicz i Tomasz Tuttas?

Tomasz Jarzębowski: W pierwszej połowie mieliśmy dwie – trzy sytuacje, kiedy to mogliśmy ustawić sobie mecz. W drugiej odsłonie dodatkowo zawodnik Rakowa otrzymał drugą żółtą kartkę, graliśmy z przewagą jednego zawodnika, ale wtedy był gorszy okres w naszej grze. Za bardzo się rozluźniliśmy, ale mieliśmy też swoje sytuację, a Raków praktycznie nie stworzył żadnej. Szkoda, że skończyło się tylko na 1:0, bo spokojnie mogliśmy wygrać większą różnicą bramek.

Tomasz Tuttas: Myślę, że generalny sprawdzian przed ligą nam się udał. Były lepsze i gorsze momenty, znów zawiodła nas skuteczność. Ja miałem dwie dobre okazje do strzelenia bramki i ten wynik mógł być wyższy, ale trzeba szanować zwycięstwo na wyjeździe. Kolejne zwycięstwo, kolejny mecz bez straty bramki i prognostyk przed ligą bardzo dobry.

Karol Mackiewicz: Na pewno nie było to łatwe spotkanie. Mieliśmy mieszane momenty gry. Po strzeleniu bramki trochę to się uspokoiło i graliśmy już dobrą piłkę. Druga połowa w moim odczuciu trochę gorsza. Dużo niepotrzebnych błędów. Mogliśmy mieć więcej sytuacji bramkowych, gdybyśmy grali dokładniej szczególnie, że Raków ostatnie 20 minut grał w dziesiątkę. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa i z tego, że w następnej rundzie będziemy mogli zagrać z lepszym zespołem.