OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Można grać skutecznie
17 listopada 2015, 15:17

Drużynę ominęły tym razem kontuzje. Wszyscy myślą już o sobotnim meczu z GKS-em Katowice. Potrzebne będzie wsparcie z trybun.

W sobotę o 16.00 Wigry podejmą na Zarzeczu GKS Katowice. Będzie to ostatnie domowe spotkanie suwalczan w tym roku. Bilety na mecz można już nabyć w sklepiku Wigier w suwalskiej Plazie.

Sobotnie spotkanie odbędzie się w ramach pierwszej kolejki rundy rewanżowej. W pierwszym starciu, w Katowicach, mimo niezłej gry Wigier, trzy punkty zgarnęli gospodarze. Co ciekawe, ta przegrana w stosunku 0:2, jest najwyższą ligową porażką suwalczan w tym sezonie.

– Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest najbliższy mecz i dlatego podchodzimy do niego z należytą starannością. Piłkarze są podbudowani ostatnią wygraną w Grudziądzu. Przekonali się, że w parze z dobrą grą, może też iść skuteczność. W tym tygodniu będziemy trenować raz dziennie. Mimo, że w Grudziądzu nikt nie odstawiał nogi i momentami można było drżeć o zdrowie zawodników, ominęły nas tym razem kontuzje. Lżej trenuje jedynie narzekający na drobną dolegliwość Artur Bogusz. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Do treningów, na razie indywidualnych, wrócił już Tomasz Jerzębowski- mówi Zbigniew Kowalewski, kierownik drużyny Wigier.

Mecz Wigry Suwałki- GKS Katowice rozpocznie się w sobotę o 16.00 na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze. Piłkarze proszą kibiców o wsparcie. Wierzą, że głośny doping pomoże im udanie zakończyć tegoroczne zmagania na własnym boisku.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media