OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Musimy zrobić wszystko, żeby wygrać”
25 kwietnia 2014, 21:42

W niedzielę biało-niebiescy jadą do Zambrowa, gdzie na sztucznym boisku zagrają z Olimpią. Piłkarze zapowiadają, że zrobią wszystko, aby przerwać passę pięciu meczów bez zwycięstwa.

 

– Musimy zrobić wszystko, żeby zdobyć komplent punktów – mówi Karol Salik. – Szans na awans nie straciliśmy, ale też trzeba oglądać się za siebie – dodaje kapitan Wigier.

Olimpia zajmują 15. miejsce w tabeli i traci aż 11 punktów do miejsca dającego utrzymanie w II lidze. Zambrowianie, którzy grają na boisku ze sztuczną nawierzchnią przegrali wszystkie cztery spotkania, rozgrywane tam wiosną.

Wigry okazję sprawdzić się na boisku w Zambrowie mieli zimą, kiedy to zremisowali sparingowy mecz z Olimpią 1:1, po bramce Marcina Tarnowskiego. Jesienią natomiast podopieczni Donatasa Venceviciusa wygrali na własnym boisku 3:1. Wynik spotkania otworzył wtedy Piotr Karłowicz, a później dwa trafienia dołożył David Makaradze. Honorową bramkę dla Olimpii zdobył w końcówce meczu Kamil Zapolnik.

Zambrowianie do niedzielnego spotkania przystąpią bez Bartłomieja Dołubizny, który latem był testowany w Wigrach. Jeśli chodzi o sytuację kadrową suwalczan, to tylko David Makaradze zmaga się jeszcze z urazem. Gruzin na boisko wróci najprawdopodobniej za dwa tygodnie.

Już dziś zapraszamy na relację live z tego spotkania. Derby województwa rozpoczną się w najbliższą niedzielę, o godzinie 16.00. Relacja tradycyjnie dostępna będzie na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy również do przyjścia na mecz rezerw, który odbędzie się w sobotę, o 13.00 na bocznym boisku przy Zarzeczu. Podopieczni Andrzeja Spury podejmą Pomorzankę Sejny.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media