OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Na mecz z Stalą bez biletu
27 września 2010, 10:54

W środę ( 29 sierpnia) piłkarze suwalskich Wigier podejmą wicelidera II ligi Stal Stalowa Wola, a wszyscy kibice będą mogli zobaczyć ten mecz za darmo. Powodem jest dość nietypowa pora spotkania- godzina 14.00 i w dodatku dzień roboczy.Działacze Wigier próbowali przesunąć mecz na godzinę 15.15. Zwrócili się ze stosowną prośbą do gości. Stal pozostała jednak nieugięta. Zdaniem działaczy ze Stalowej Woli, ich zespół miałby za mało czasu na… regenerację sił przed kolejnym, sobotnim meczem ligowym. Przypomnijmy, że w grę wchodziło zaledwie 75 minut.Mimo to, gospodarze chcą zapełnić w środę trybuny. Dlatego podjęto decyzję, że wszyscy chętni będą mogli wejść na mecz za darmo. Zarząd klubu liczy, że z tej propozycji skorzystają też szkoły.Suwalscy działacze pomyśleli również o posiadaczach karnetów na mecze Wigier. W ramach bonifikaty, każdy z nich będzie mógł bezpłatnie odebrać w siedzibie klubu dodatkowy bilet na dowolny mecz suwalczan. Dzięki temu posiadacze karnetów będą mogli w najbliższym czasie za darmo zaprosić kogoś na stadion.

W środę ( 29 sierpnia) piłkarze suwalskich Wigier podejmą wicelidera II ligi Stal Stalowa Wola, a wszyscy kibice będą mogli zobaczyć ten mecz za darmo. Powodem jest dość nietypowa pora spotkania- godzina 14.00 i w dodatku dzień roboczy.
Działacze Wigier próbowali przesunąć mecz na godzinę 15.15. Zwrócili się ze stosowną prośbą do gości. Stal pozostała jednak nieugięta. Zdaniem działaczy ze Stalowej Woli, ich zespół miałby za mało czasu na… regenerację sił przed kolejnym, sobotnim meczem ligowym. Przypomnijmy, że w grę wchodziło zaledwie 75 minut.
Mimo to, gospodarze chcą zapełnić w środę trybuny. Dlatego podjęto decyzję, że wszyscy chętni będą mogli wejść na mecz za darmo. Zarząd klubu liczy, że z tej propozycji skorzystają też szkoły.
Suwalscy działacze pomyśleli również o posiadaczach karnetów na mecze Wigier. W ramach bonifikaty, każdy z nich będzie mógł bezpłatnie odebrać w siedzibie klubu dodatkowy bilet na dowolny mecz suwalczan. Dzięki temu posiadacze karnetów będą mogli w najbliższym czasie za darmo zaprosić kogoś na stadion.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media