OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Na początek młodzieżowcy
10 stycznia 2016, 20:29

Pięciu piłkarzy na testach, w tym dwóch wychowanków Wigier. W niedzielę drużyna przeszła badania wydolnościowe, od wtorku dwa treningi dziennie.

Na testach w Wigrach pojawiło się trzech dziewiętnastolatków: Barłomiej Olszewski z Górnika II Zabrze, Robert Dadok ze Stadionu Śląskiego i Paweł Gidelski z Unii Warszawa. Cała trójka występuje na pozycji pomocnika. W badaniach wydolnościowych pierwszoligowego zespołu, które odbyły się w niedzielę, wzięło również udział dwóch osiemnastoletnich wychowanków Wigier: Paweł Rusiak i Przemysław Żukowski. To pierwsze przymiarki do wzmocnień kadry.

Robert Dadok jest zawodnikiem występującego w A klasie Stadionu Śląskiego Chorzów. W minionym roku spędził kilka miesięcy w ekstraklasowym jeszcze GKSie Bełchatów.

Paweł Gidelski jest wychowankiem Olimpii Warszawa, a występował ostatnio w klasie okręgowej w barwach stołecznej Unii Warszawa.

Z kolei Bartłomiej Olszewski ma za sobą treningi w ekstraklasowym Górniku Zabrze. Reprezentował ten klub w Młodej Ekstraklasie, Centralnej Lidze Juniorów, a ostatnio w trzecioligowych rezerwach.

Od wtorku piłkarze Wigier, w tym gracze testowani, będą trenować dwa razy dziennie. W sobotę, w pierwszym w tym roku sparingu, zmierzą się w Zambrowie z drugoligową Olimpią. Trzy dni później, sprawdzą się w Białymstoku na tle występującej w ekstraklasie Jagiellonii.

 

Rozmowa z trenerem Wigier Donatasem Venceviciusem przeprowadzona przez portal suwalki24.pl po pierwszym tegorocznym treningu suwalczan:

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media