OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Nasze Wigry” – kolejny numer!
26 marca 2009, 15:49

Ukazał się czternasty numer okolicznościowej gazety ,,Nasze Wigry”. Będzie dostępny podczas sobotniego meczu drugiej ligi Wigry Suwałki- Sandecja Nowy Sącz. Wigry są jedynym klubem piłkarskim w regionie, który ma własną gazetę. W najnowszym numerze pisma są informacje, komentarze i ciekawostki dotyczące nowej rundy rozgrywek. Nie zabraknie Skarbu Kibica suwalskich Wigier.            Gazeta jest tworzona społecznie. Autorzy artykułów nie pobierają bowiem żadnych honorariów. Proszą jedynie o symboliczne datki, za które chcą opłacić rachunek za wydrukowanie pisma. Będą one zbierane do puszki, podczas sobotniego meczu w Suwałkach.            Mecz Wigry- Sandecja w sobotę o 15.00 na stadionie przy ul.Zarzecze w Suwałkach.

Ukazał się czternasty numer okolicznościowej gazety ,,Nasze Wigry”. Będzie dostępny podczas sobotniego meczu drugiej ligi Wigry Suwałki- Sandecja Nowy Sącz. Wigry są jedynym klubem piłkarskim w regionie, który ma własną gazetę. W najnowszym numerze pisma są informacje, komentarze i ciekawostki dotyczące nowej rundy rozgrywek. Nie zabraknie Skarbu Kibica suwalskich Wigier.

            Gazeta jest tworzona społecznie. Autorzy artykułów nie pobierają bowiem żadnych honorariów. Proszą jedynie o symboliczne datki, za które chcą opłacić rachunek za wydrukowanie pisma. Będą one zbierane do puszki, podczas sobotniego meczu w Suwałkach.

            Mecz Wigry- Sandecja w sobotę o 15.00 na stadionie przy ul.Zarzecze w Suwałkach.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media