OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Niciński: Chcemy się zrewanżować
25 sierpnia 2015, 23:23

Na oficjalnej stronie Arki Gdynia pojawił się zapis konferencji prasowej przed meczem z Wigrami. Trener gospodarzy Grzegorz Niciński ocenił suwalskiego pierwszoligowca.

Trener Grzegorz Niciński (Arka Gdynia):

– W zeszłym sezonie przegraliśmy z Wigrami 1:0 u siebie i na wyjeździe. Teraz chcemy się zrewanżować.
Wigry to nie jest drużyna, która się tylko broni.- W meczu z Katowicami miała swoje sytuacje w pierwszym kwadransie, prowadziła też w Sosnowcu 2:0 już po 23 minutach.

Będzie to mecz wyrównany i otwarty, a o wyniku mogą zadecydować indywidualne umiejętności. Liczę, że jutro zawodnicy, którzy gorzej wypadli z Zagłębie, pokażą się z dobrej strony. Jak zagramy z takim „zębem” jak z Katowicami to łatwiej będzie o sukces. Wigry to dobry, zorganizowany zespół. Mają doświadczonych obrońców i kilku młodych zawodników w ofensywie. Są tam Jarzębowski, Rafalskis, Adamek czy Moneta. Początek sezonu był dla nich udany. Można jednak dywagować „na papierze” o personaliach, ale to boisko rozstrzygnie.

Mamy w pamięci poprzednie mecze z nimi, nie były one zbyt piękne. Teraz mam nadzieję, że nasza siła będzie na tyle duża, by z nimi wygrać. Liczę na to, że chęć zwycięstwa będzie wyższa po naszej stronie i wygramy.

 

żródło: arka.gdynia.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media