OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Nie jesteś jeszcze w Fortuna Klub Plus? Nic straconego!
18 lutego 2019, 11:00

Jako dumny sponsor Fortuna 1 Liga pragniemy przedstawić spersonalizowane karty Fortuna Klub Plus z herbem Wigier Suwałki.

Kup bilet bądź karnet na mecz Wigier Suwałki i odbierz wyjątkową kartę. Następnie udaj się do dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów, a po dokonaniu rejestracji otrzymaj 10 zł w punktach FKP na grę. W najbliższą środę Twoje konto zostanie doładowane dodatkowymi 20 zł w punktach FKP. Ciesz się grą i wspieraj swój klub!

Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do odbioru nowych kart, które dostępne są w klubowych punktach sprzedaży biletów oraz karnetów, a także w stacjonarnych Punktach Przyjmowania Zakładów.

Karty dostępne są w Punktach Przyjmowania Zakładów we wszystkich miastach klubów występujących w Fortuna 1 Liga lub w ich najbliższej okolicy.

Ogólne zasady i korzyści płynące z Fortuna Klub Plus:

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

– Klient otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład Klient otrzymuje 1 punkt FKP)

– Fortuna ma prawo przyznawania poszczególnym Uczestnikom punktów na innych zasadach

– Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów

– W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego oraz zwrotu włożonych środków, pierwotnie naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta Klienta.

WYKORZYSTANIE PUNKTÓW

Zgromadzone punkty można wykorzystać na:

– Bonusy dostępne w katalogu

– Darmowe zakłady

– Bonusy kursowe

Dla Klientów zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

852460_1533152_kartafkp1liga_1440final

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media