OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Nie żyje Grzegorz Wołągiewicz
1 września 2010, 15:35

Nie żyje Grzegorz Wołągiewicz, prezes Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry, były prezydent Suwałk, zasłużony dla miasta działacz sportowy, gospodarczy  i społeczny. Zmarł dziś po południu. Miał 60 lat. Od dłuższego czasu walczył z ciężką chorobą.

Grzegorz Wołągiewicz był od 1987 do 1989 roku wiceprezydentem Suwałk, a później w latach 1994–2002 prezydentem miasta. Piastował też funkcję miejskiego radnego. Z wykształcenia był nauczycielem matematyki. Pracował w suwalskich szkołach. Był pierwszym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 w Suwałkach. Pełnił też obowiązki prezesa zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, stał na czele zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.
Od kilku lat bez reszty poświęcał się piłce nożnej. Od 2005 roku był prezesem Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry. Działał też w zarządzie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, a od roku był również działaczem centralnych struktur Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Działacze SKS Wigry, pracownicy klubu, trenerzy, piłkarze i kibice łączą się w bólu z rodziną śp. Grzegorza Wołągiewicza. Składamy wyrazy współczucia i najwyższego szacunku. Odszedł od nas Przyjaciel z ogromnym autorytetem, bez reszty zaangażowany w działalność społeczną i ceniący drugiego człowieka.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media