OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Nowak: Nie czujemy się faworytami
22 sierpnia 2017, 10:08

Przed jutrzejszym spotkaniem z Miedzią porozmawialiśmy chwilę z Dominikiem Nowakiem, który jeszcze niedawno był szkoleniowcem biało-niebieskich.

Sobotni mecz będzie szczególnym spotkaniem dla trenerów Miedzi – Dominika Nowaka i Grzegorza Mokrego oraz jej zawodników – Franka Adu Kwame, Rafała Augustyniaka i Omara Santany. Wszyscy z nich w minionym sezonie pracowali lub występowali w Wigrach.

– Dla mnie byłoby najlepiej, gdyby trzy punkty pojechały do Legnicy, a Wigry później niech wygrywają już wszystko do końca. A tak już na poważnie, to interesuje nas jakakolwiek zdobycz. Wigry nie są złym zespołem, a my mamy w sobie dużo pokory – mówi były szkoleniowiec biało-niebieskich, a obecnie trener Miedzi, Dominik Nowak.

W swoim ostatnim spotkaniu zespół z Legnicy z wielką łatwością rozprawił się z Zagłębiem Sosnowiec, aż 4:1.

– Graliśmy kapitalnie, było to  chyba najlepsze 45 minut w mojej trenerskiej karierze – opowiada Nowak. – Można to porównać do pucharowego meczu Wigier z Arką w Gdyni.  Miedź wskoczyła na wysoki poziom i chciałbym, żeby w środę się na nim utrzymała.

– Traktujemy ten mecz jak każdy inny – przekonuje były trener Wigier. – Żeby wygrać, trzeba go wywalczyć i wybiegać. Obejrzeliśmy wszystkie mecze Wigier w tym sezonie i nie możemy się czuć faworytami. Czas na sentymenty będzie dzień wcześniej. Razem z Grzesiem Mokrym uronimy łzę podczas wtorkowego rozruchu, jaki chcemy przeprowadzić na Zarzeczu o 18.00.

/źródło: suwalki24.pl

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media