O punkty w Iławie
30 października 2010, 06:46

Piłkarze Wigier po dwutygodniowej przerwie wracają na boiska II ligi. Suwalczanie rozegrają dziś w Iławie z Jeziorakiem kolejny mecz wyjazdowy. Początek spotkania o godz. 14:00.Jeziorak to drużyna dobrze znana trenerowi Wigier – Markowi Witkowskiemu, który wprowadził iławian do nowej II ligi. Gospodarze dzisiejszego meczu spisują się ostatnio bardzo dobrze – są niepokonani od sześciu kolejek, a tydzień temu zremisowali na wyjeździe z Ruchem wysokie Mazowieckie, strzelając wyrównującego gola z rzutu karnego w ostatniej minucie. Jeziorak zajmuje obecnie 10. miejsce, ale ma tyle samo punktów, co 11. Wigry. Warto dodać, że również po dziewiętnaście punktów mają trzy inne drużyny – GLKS Nadarzyn, Pelikan Łowicz i Sokół Sokółka. Zwycięstwo w tym spotkaniu może dać awans nawet o kilka pozycji, a więc stawka jest dość wysoka. Przypomnijmy, że suwalczanie rozegrali w tej rundzie dopiero jeden ligowy mecz wyjazdowy, w którym pokonali Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0.Jeziorak Iława – Wigry Suwałki, sobota, 30 października, godz. 14:00Sędzia główny: Remigiusz Lewandowski (Poznań).

Piłkarze Wigier po dwutygodniowej przerwie wracają na boiska II ligi. Suwalczanie rozegrają dziś w Iławie z Jeziorakiem kolejny mecz wyjazdowy. Początek spotkania o godz. 14:00.

Jeziorak Iława – Wigry Suwałki, sobota, 30 października, godz. 14:00

Sędzia główny: Remigiusz Lewandowski (Poznań).