OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Obrońcy Wigier wyróżnieni
27 stycznia 2016, 22:31

Jakub Bartkowski i Tomasz Jarzębowski nominowani do tytułu najlepszego sportowca województwa podlaskiego. Wyniki w najbliższą sobotę.

Dwóch piłkarzy Wigier Jakub Bartkowski i Tomasz Jarzębowski zostało nominowanych do tytułu najlepszego sportowca województwa w XX Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej. Obrońcy suwalskiej drużyny zostali wyróżnieni w kategorii najlepszy zawodnik w grach zespołowych.

Jak informuje bialystok.sport.pl, Jakub Bartkowski poprzednim sezonie zagrał niemal we wszystkich spotkaniach Wigier w I lidze. Zawsze przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty i miał spory wkład w to, że drużyna z Suwałk ubiegłe rozgrywki zakończyła na dziewiątej pozycji na zapleczu ekstraklasy. Równie mocno do tego dołożył się też Tomasz Jarzębowski, który stanowi silny punkt defensywy Wigier. W poprzednim sezonie zespół z Suwałk w rozgrywkach I ligi stracił 37 goli, był to jeden z najlepszych wyników w całych rozgrywkach.

Nagroda dla najlepszego zawodnika w grach zespołowych zostanie wręczona 30 stycznia. Wtedy też zostaną ogłoszone wyniki w pozostałych kategoriach XX Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej. Zostaną przyznane tytuły: najlepszego sportowca, nadziei olimpijskiej, najlepszego trenera w grach zespołowych, najlepszego zawodnika niepełnosprawnego.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media