OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Odbudować się po Wiśle!
29 sierpnia 2013, 18:09

Już w najbliższą sobotę biało-niebiescy będą mieli okazję do rekompensaty za ostatnią porażkę z Wisłą. Podopieczni Donatasa Venceviciusa, na otwarcie stadionu w Mielcu podejmą miejscową Stal. Już dzisiaj zapraszamy na relację live ze spotkania, która dostępna będzie tylko na naszej stronie internetowej!

– Czekaliśmy na ten mecz już od soboty. Po tym, co wydarzyło się ostatnio każdy zawodnik chce jak najszybciej zagrać następnę spotkanie. Jedziemy do beniaminka, mało co wiemy o tym zespole, ale za to wiemy ze nie możemy zagrać jak przed tygodniem. Nie możemy powielić naszych błędów i musimy wygrać, aby odbudować zaufanie naszych kibiców – powiedział Kamil Wenger, obrońca Wigier.

Przypomnijmy, że w barwach biało-niebieskich w tym spotkaniu nie będą mogli zagra kontuzjowani od dłuższego czasu Adrian Karankiewicz i Mateusz Romachów. Do drużyny wrócił natomiast pauzujący za żółte kartki Valentin Jeriomenko, jak również Sebastian Radzio, który podpisał roczną umowę z Wigrami.

Kilka słów o naszym rywalu:

Fabryczny Klub Sportowy „Stal” Mielec powstał w 10 kwietnia 1939 roku. Za największe sukcesy klubu uznaje się dwukrotne Mistrzostwo Polski, jak również wicemistrzostwo i udział w finale Pucharu Polski. Warto wspomnieć, że Stal doszła również w 1976 roku do 1/4 Pucharu UEFA. Obecnie mielecki klub z sześcioma punktami na koncie zajmuję 12. miejsce w II lidze. Trenerem zespołu jest Włodzimierz Gąsior, a najlepszymi strzelcami Kamil Kościelny i Sebastian Łętocha, z dwoma trafieniami na koncie. W Stali występuje m.in Bogusław Wyparło, znany z występów w Ekstraklasie.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media