OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Oficjalny Sponsor Wigier Najlepszym Bukmacherem 2019 roku!
24 kwietnia 2020, 15:05

W tym trudnym czasie dla świata sportu, warto przybliżyć jedno z tegorocznych osiągnięć oficjalnego sponsora Wigier Suwałki, legalnego bukmachera – Fortuna.

Firma zgarnęła najwięcej nagród podczas prestiżowej gali Legalnych Bukmacherów w Warszawie.  Fortuna oficjalnym sponsorem Wigier Suwałki została w 2017 roku. Od tego czasu jej logo widnieje na biało-niebieskich  strojach drużyny. Jest to tym większy powód do dumy piłkarzy, bo firma uchodzi za jedną z największych i najdłużej działających w swojej branży na polskim rynku. Od wielu lat aktywnie działa na rzecz rozwoju sportu, wspierając m. in środowisko pierwszej ligi, będąc jej tytularnym sponsorem. 

W tym roku firma została doceniona nie tylko w branży piłkarskiej. Na dorocznej gali Legalnych Bukmacherów, która tym razem odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental, Fortunie przyznano nagrody w najbardziej prestiżowych kategoriach. 

Podczas wydarzenia polscy bukmacherzy zostali nagrodzeni w 11 kategoriach. Fortuna otrzymała najwięcej, aż siedem nominacji, z czego triumfy święciła w czterech z nich, zdobywając tym samym główne statuetki. 

Oficjalny sponsor Wigier Suwałki wyróżniony został za całokształt pracy, podejście do klienta, kampanię społeczną, a także szeroką ofertę i stronę techniczną. Główne nagrody zgarnął natomiast w takich kategoriach jak: Najlepsza Kampania Społeczna, Najlepszy Affiliate Manager, Nagroda Użytkowników, oraz w tej najważniejszej – dla Najlepszego Bukmachera w 2019 roku. 

Co więcej, firma bukmacherska pochwalić się może, mówiąc żargonem piłkarskim, obroną tytułu i otrzymaniem głównej nagrody już drugi rok z rzędu. Na stronie legalnibumacherzy.pl (TUTAJ) można znaleźć dokładne uzasadnienie wyboru, listę nagrodzonych, ale też i zdjęcia z warszawskiej gali. Dodajmy, że prowadził ją znany w Polsce dziennikarz sportowy, Jerzy Mielewski.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media