OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
OIL Transfer sponsorem SKS WIGRY
18 września 2012, 14:12

Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki będzie miał nowego sponsora. Od początku października tego roku zostanie nim mająca swoją główną siedzibę w Warszawie firma Oil Transfer.

Jej logo pojawi się na koszulkach drugoligowych piłkarzy. Umowa ma obowiązywać do końca czerwca przyszłego roku i jak informują strony, jest możliwość jej przedłużenia.

Chociaż suwalski klub i nowy sponsor nie ujawniają szczegółów finansowych, wiadomo że Oil Transfer będzie drugim po suwalskim samorządzie pod względem wysokości przekazywanych środków finansowych.

Oil Transfer jest firmą zajmującą się logistyką odpraw wyrobów akcyzowych na terenie Unii Europejskiej. Jedną ze swoich placówek ma w Suwałkach. Prezesem zarządu Oil Transfer jest Dariusz Mazur, który jest także prezesem SKS Wigry Suwałki.

– Jestem przekonany, że współpraca Wigier i firmy Oil Transfer będzie bardzo owocna. Wiadomo, że dla wyniku sportowego ważne są także finanse. Mam nadzieję że ta umowa będzie również przykładem dla innych firm, że warto reklamować się poprzez sport a w szczególności przez piłkę nożną. cieszę się że nasza firma będzie wspierać suwalskie Wigry.- powiedział Mazur.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media