OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
OKS – Wigry. Zapraszamy na relację LIVE. Składy obu drużyn
15 maja 2011, 05:57

Zapowiadają się spore emocje w Olsztynie. OKS 1945 Zbigniewa Kaczmarka podejmie dziś podopiecznych Marka Witkowskiego – Wigry Suwałki. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Gospodarze po wczorajszych wynikach mają całkiem realne szanse, by włączyć się do walki o awans, suwalczanie natomiast potrzebują punktów do utrzymania się w lidze. Początek „biało-niebieskich” derbów o godz. 17:00. Zapraszamy do WIGRY LIVE na tradycyjną relację tekstową. Transmisja radiowa nie odbędzie się ze względu na brak sponsora relacji.Wiosna należy do piłkarzy z Olsztyna. Chociaż do zakończenia sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek, to drużyna Zbigniewa Kaczmarka już w tym momencie zgromadziła o dwa punkty więcej niż jesienią. OKS przegrał wiosną tylko jeden mecz i to nie z byle kim, bo z liderem w Brzesku. Gospodarze są niewątpliwie faworytem dzisiejszej konfrontacji. Przemawia za nimi aktualna forma, atut własnego boiska, na którym olsztynianie jeszcze w tym sezonie nie przegrali oraz… trener. Zbigniew Kaczmarek pracował w Suwałkach przez trzy lata i zna zespół Wigier jak mało kto. Dodatkowym czynnikiem mobilizującym olsztynian będą wczorajsze wyniki, bowiem trzy  drużyny ze ścisłej czołówki pogubiły punkty i jeśli OKS wygra swój mecz, będzie tracił zaledwie dwa oczka do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, trzy do Wisły Płock i pięć do Olimpii Elbląg. Taka strata na pięć kolejek do końca rozgrywek jest jak najbardziej do odrobienia.Wigry grają o zupełnie inny cel. By utrzymać się w II lidze, trzeba zająć na tę chwilę 13. miejsce, a piłkarze Marka Witkowskiego po wczorajszym sensacyjnym zwycięstwie GLKS-u Nadarzyn w Płocku są już na 12. pozycji. Jeśli „biało-niebiescy” wyjadą z Olsztyna z zerowym dorobkiem punktowym, mogą spaść nawet na 14. miejsce. Kibicom w Suwałkach  marzy się powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu, kiedy to Wigry zdemolowały swojego rywala na jego boisku, wygrywając aż 4:0. Dwa gole zdobył wówczas Grażvydas Mikulenas. Jeśli lider klasyfikacji strzelców II ligi potwierdzi swoją dobrą dyspozycję, to suwalczanie nie stoją na straconej pozycji.OKS 1945 Olsztyn – Wigry SuwałkiNiedziela, 15 maja, godz. 17:00, stadion przy ul. Piłsudskiego w OlsztynieWyjściowe składy obu drużyn:OKS: Skiba – Bucholc, Baranowski, Koprucki, Głowacki, Kowalski, Szaraniec, Alancewicz, Tunkiewicz, Renusz, Suchocki.Wigry: Salik – Bajko, Rogoziński, Darda, Statkevicius, Słowicki, Świerzbiński, Lauryn, Pomian, Dżanelidze, Mikulenas.

Zapowiadają się spore emocje w Olsztynie. OKS 1945 Zbigniewa Kaczmarka podejmie dziś podopiecznych Marka Witkowskiego – Wigry Suwałki. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Gospodarze po wczorajszych wynikach mają całkiem realne szanse, by włączyć się do walki o awans, suwalczanie natomiast potrzebują punktów do utrzymania się w lidze. Początek „biało-niebieskich” derbów o godz. 17:00. Zapraszamy do WIGRY LIVE na tradycyjną relację tekstową. Transmisja radiowa nie odbędzie się ze względu na brak sponsora relacji.

Wiosna należy do piłkarzy z Olsztyna. Chociaż do zakończenia sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek, to drużyna Zbigniewa Kaczmarka już w tym momencie zgromadziła o dwa punkty więcej niż jesienią. OKS przegrał wiosną tylko jeden mecz i to nie z byle kim, bo z liderem w Brzesku. Gospodarze są niewątpliwie faworytem dzisiejszej konfrontacji. Przemawia za nimi aktualna forma, atut własnego boiska, na którym olsztynianie jeszcze w tym sezonie nie przegrali oraz… trener. Zbigniew Kaczmarek pracował w Suwałkach przez trzy lata i zna zespół Wigier jak mało kto. Dodatkowym czynnikiem mobilizującym olsztynian będą wczorajsze wyniki, bowiem trzy  drużyny ze ścisłej czołówki pogubiły punkty i jeśli OKS wygra swój mecz, będzie tracił zaledwie dwa oczka do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, trzy do Wisły Płock i pięć do Olimpii Elbląg. Taka strata na pięć kolejek do końca rozgrywek jest jak najbardziej do odrobienia.

Wigry grają o zupełnie inny cel. By utrzymać się w II lidze, trzeba zająć na tę chwilę 13. miejsce, a piłkarze Marka Witkowskiego po wczorajszym sensacyjnym zwycięstwie GLKS-u Nadarzyn w Płocku są już na 12. pozycji. Jeśli „biało-niebiescy” wyjadą z Olsztyna z zerowym dorobkiem punktowym, mogą spaść nawet na 14. miejsce. Kibicom w Suwałkach  marzy się powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu, kiedy to Wigry zdemolowały swojego rywala na jego boisku, wygrywając aż 4:0. Dwa gole zdobył wówczas Grażvydas Mikulenas. Jeśli lider klasyfikacji strzelców II ligi potwierdzi swoją dobrą dyspozycję, to suwalczanie nie stoją na straconej pozycji.

OKS 1945 Olsztyn – Wigry Suwałki

Niedziela, 15 maja, godz. 17:00, stadion przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie

Wyjściowe składy obu drużyn:

OKS: Skiba – Bucholc, Baranowski, Koprucki, Głowacki, Kowalski, Szaraniec, Alancewicz, Tunkiewicz, Renusz, Suchocki.

Wigry: Salik – Bajko, Rogoziński, Darda, Statkevicius, Słowicki, Świerzbiński, Lauryn, Pomian, Dżanelidze, Mikulenas.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media