OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Operacja GieKSa
10 sierpnia 2015, 10:46

Piłkarze suwalskich Wigier rozpoczęli dziś przygotowania do pucharowego meczu z GKS-em Katowice. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę o 19.00 na stadionie miejskim w Suwałkach.

Dziś przed południem zawodnicy spotkali się na treningu. Humory dopisywały. Nic dziwnego, wszyscy mieli świeżo w pamięci niedzielny triumf 4:0 nad innym katowickim zespołem- Rozwojem. Piłkarze, którzy wystąpili w tym meczu, mieli taryfę ulgową. Ich zajęcia miały głównie charakter regeneracyjny. Pozostali trenowali na pełnych obrotach. W gronie trenujących był już najnowszy nabytek suwalskiego klubu, 18-letni napastnik Damian Gąska (ostatnio SpVgg Unterhaching). Po południu piłkarzy czeka odnowa biologiczna w Aquaparku Suwałki. Z kolei jutro o 10.00 na stadionie przy Zarzeczu zaplanowano rozruch. Wtedy poznamy też kadrę Wigier na środowy mecz z GieKSą.

Zwycięzca tej konfrontacji, zmierzy się w 1/8 Pucharu Polski z lepszym z pary Dolcan Ząbki- Cracovia Kraków.
Trener i piłkarze liczą na wsparcie z trybun. – Bardzo liczymy na pomoc kibiców, którzy dodają naszej drużynie skrzydeł. Tym bardziej, że w Pucharze Polski chcemy zajść jak najdalej- mówi trener suwalczan Zbigniew Kaczmarek.

W sklepie Wigier na pierwszym piętrze Suwałki Plaza można już kupić bilety na mecz Wigry- GKS Katowice. Sprzedaż odbywa się codziennie od 10.00 do 20.00. Są także karnety na domowe spotkania suwalczan, które będą obowiązywały także podczas najbliższego pucharowego spotkania. Sprzedaż biletów będzie prowadzona również w dniu meczu, od 10.00, w kasach stadionu na Zarzeczu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media