OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Operacja Kluczbork
1 września 2015, 12:24

Piłkarze Wigier rozpoczęli przygotowania do kolejnego meczu ligowego. W sobotę o 17.00 zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem I ligi, MKS-em Kluczbork.

W poniedziałek suwalczanie mieli odnowę biologiczną w miejscowym aquaparku. Dziś o 13.00 przewidziano zajęcia wyrównawcze dla piłkarzy, którzy nie grali lub wystąpili w mniejszym wymiarze w niedzielnym meczu ze Stomilem, a w środę o 17.00 odbędzie się normalny trening na bocznym boisku stadionu przy Zarzeczu. Dzień później piłkarze trenować będą o 10.00, a w piątek rano udadzą się do Kluczborka.

Kadra Wigier jest niepełna. Jak już informowaliśmy, trzej pomocnicy: Bartłomiej Kalinkowski, Łukasz Moneta i Mateusz Żebrowski, przebywają w Warszawie na konsultacji reprezentacji młodzieżowej.

Na bolesną kontuzję po niedzielnym meczu narzeka obrońca Adrian Karankiewicz. Uraz ciągle leczy też pomocnik Maksims Rafalskis. Jeszcze nie wiadomo, czy rekonwalescenci będą mogli wystąpić w sobotnim meczu.

W pięciu kolejkach tego sezonu gospodarze sobotniej konfrontacji zdobyli pięć punktów, o pięć mniej od Wigier. MKS jest autorem jednej z największych niespodzianek rozgrywek. W drugiej kolejce wygrał na wyjeździe 3:2 ze spadkowiczem z ekstraklasy- Zawiszą Bydgoszcz. W miniony weekend kluczborczanie zremisowali w Gdyni z Arką 1:1.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media