OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Operacja „Stal” – zobacz w WigryTV.pl
7 października 2009, 07:38

Bez kontuzjowanego Vitalijsa Zilsa oraz pauzującego za kartki Marcina Rogozińskiego, piłkarze suwalskich Wigier rozegrają dziś zaległy mecz 9. kolejki II ligi gr. wschodniej. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zmierzą się o godz. 18:30 w Rzeszowie ze Stalą. Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie (12 września) mecz się nie odbył ze względu na zatrucie pokarmowe naszych zawodników. Suwalczanie od kilku dni przebywają w Dębicy, gdzie przygotowują się do kolejnych ligowych meczów. Wczoraj o godz. 11:00 odbyli ostatni przedmeczowy trening, w którym skupili się na zajęciach z piłką. Na popołudniowej odprawie drużyna analizowała ostatni mecz Stali z Olimpią Elbląg (0:1). Trener uczulał swoich zawodników, by nie lekceważyli rywala, który na pewno jest słabszą ekipą, ale będzie walczył o każdy metr boiska.
Na godz. 13:00 zaplanowana jest odprawa przedmeczowa, a pół godziny później obiad. Wyjazd do Rzeszowa o godz 15:00. Trzymamy kciuki!

Zobacz w WigryTV.pl materiał filmowy z przygotowań do dzisiejszego meczu. W dziale GALERIA dostępne są zdjęcia z obozu.
UWAGA! Zaplanowana relacja radiowa nie odbędzie się! Zapraszamy na tradycyjną relację tekstową do WIGRY LIVE. Początek o godz. 18:30.
Zapraszamy także do wykupienia relacji WIGRY LIVE SMS. UWAGA! Nowe zasady relacji sms – zamawiający otrzyma 2 smsy – z wynikiem do przerwy oraz końcowym. Koszt usługi to jedyna 1,22 zł (z VAT).


Bez kontuzjowanego Vitalijsa Zilsa oraz pauzującego za kartki Marcina Rogozińskiego, piłkarze suwalskich Wigier rozegrają dziś zaległy mecz 9. kolejki II ligi gr. wschodniej. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zmierzą się o godz. 18:30 w Rzeszowie ze Stalą. Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie (12 września) mecz się nie odbył ze względu na zatrucie pokarmowe naszych zawodników. Suwalczanie od kilku dni przebywają w Dębicy, gdzie przygotowują się do kolejnych ligowych meczów. Wczoraj o godz. 11:00 odbyli ostatni przedmeczowy trening, w którym skupili się na zajęciach z piłką. Na popołudniowej odprawie drużyna analizowała ostatni mecz Stali z Olimpią Elbląg (0:1). Trener uczulał swoich zawodników, by nie lekceważyli rywala, który na pewno jest słabszą ekipą, ale będzie walczył o każdy metr boiska.

Na godz. 13:00 zaplanowana jest odprawa przedmeczowa, a pół godziny później obiad. Wyjazd do Rzeszowa o godz 15:00. Trzymamy kciuki!

Zobacz w WigryTV.pl materiał filmowy z przygotowań do dzisiejszego meczu. W dziale GALERIA dostępne są zdjęcia z obozu.


UWAGA! Zaplanowana relacja radiowa nie odbędzie się! Zapraszamy na tradycyjną relację tekstową do WIGRY LIVE. Początek o godz. 18:30.

Zapraszamy także do wykupienia relacji WIGRY LIVE SMS. UWAGA! Nowe zasady relacji sms – zamawiający otrzyma 2 smsy – z wynikiem do przerwy oraz końcowym. Koszt usługi to jedyna 1,22 zł (z VAT).

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media