OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Osasuna Pampeluna w Suwałkach
20 listopada 2015, 08:24

Hiszpanie potwierdzili swój udział w 16. Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego.

Hiszpańska Osasuna Pampeluna wystąpi w 16. edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. W barwach tego zespołu zaprezentują się gracze, którzy mają na koncie po kilkaset występów w Primera Division. Swój udział w suwalskim turnieju potwierdziła także reprezentacja Polski w piłce nożnej plażowej. Tym samym liczna drużyn, które wystąpią 19 grudnia (początek o 14.00) w Suwałkach, wzrosła do ośmiu. W hali OSiR zagrają także: drużyna Jerzego Engela, z reprezentantami Polski na finały Mistrzostw Świata 2002 w Japonii i Korei, Reprezentacja Artystów Polskich, reprezentacja Litwy, reprezentacja Łotwy, drużyna Prezydenta Suwałk oraz Wigry Suwałki.

Jak już informowaliśmy, nowością będzie zaplanowany na piątek, 18 grudnia międzynarodowy turniej piłkarski chłopców do lat 8, z udziałem zespołów z Litwy i Łotwy, Wisły Kraków czy Lecha Poznań. Tego samego dnia wieczorem w sali Suwalskiego Ośrodka Kultury wystąpi zespół Lady Pank.

Turniej pod patronatem prezydenta Suwałk, organizowany przez Agencję Promocji Sportu Polski Sport, Suwalski Klub Sportowy Wigry oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji, ma dobroczynny charakter. Do tej pory zebrano około czterystu tysięcy zł, które zostały przeznaczone m.in. na zakup sprzętu sportowego dla szkół podstawowych, organizację wypoczynku letniego dla dzieci z najuboższych rodzin, czy zakup wózków inwalidzkich.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media