OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ostatni wyjazd w tym roku. Zapraszamy na transmisję
12 listopada 2011, 09:13

Piłkarze suwalskich Wigier wyjechali na ostatni mecz wyjazdowy II ligi w tym roku. W meczu 19. kolejki podopieczni Donatasa Venceviciusa zmierzą się dziś o godzinie 18:00 w Pruszkowie ze Zniczem. 

Rywale mają w dorobku sześć oczek więcej i będą mocno zmotywowani, by odnieść zwycięstwo w ostatnim meczu przed własną publicznością. Wigry grają kolejny ważny mecz i nie mogą pozwolić sobie na porażkę. Plan na najbliższe dwa spotkania to minimum cztery punkty, a więc by go zrealizować, w Pruszkowie przegrać nie można…

Suwalczanie po raz kolejny przystąpią do meczu w osłabionym składzie. W kadrze na mecz ze Zniczem zabrakło pauzującego za kartki Krystiana Słowickiego i przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji Litwy (U-21) Audriusa Brokasa. Do Pruszkowa nie pojechali także kontuzjowani Tomasz Bajko, Kamil Lauryn i Tomas Statkevicius. Największy problem trenera Donatasa Venceviciusa to sformowanie linii defensywnej. A ataku prawdopodobnie obok Grażvydasa Mikulenasa zagra Yago Ribeiro Oliveira. Na mecz pojechał również drugi Brazylijczyk – Willer Souza Oliveira, którego wyjazd do ostatnich chwil stał pod znakiem zapytania (kontuzja).

Przypomnijmy, że obie drużyny spotkały się w meczu 2. kolejki także w Pruszkowie, bowiem działacze Znicza nie zgodzili się, by przyjechać do Suwałk w listopadzie. Wigry w roli gospodarza zremisowały wówczas 0:0. Dziś potrzebne jest przynajmniej powtórzenie tego wyniku.

Zapraszamy na transmisję z tego spotkania do radia EstacjaFM. Początek ok. godz. 17:55. Aby posłuchac relacji kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media