OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ostatni wyjazd Wigier. Zapraszamy na transmisję
25 maja 2011, 09:34

Dziś piłkarze suwalskich Wigier zagrają ostatni mecz wyjazdowy w obecnym sezonie II ligi. Suwalczanie pod wodzą nowego trenera Donatasa Venceviciusa zmierzą się w Stalowej Woli ze Stalą. Obie drużyny wystąpią bez kilku podstawowych zawodników. Jest to szczególnie ważne spotkanie dla „biało-niebieskich”, którzy na tę chwilę spadają z II ligi. Stal nie ma już praktycznie szans na awans, ale zapowiada walkę o komplet punktów.W składzie Wigier zabraknie nadal kontuzjowanych Marcina Rogozińskiego i Karola Salika. W Stalowej Woli nie zobaczymy także pauzujących za kartki Grażvydasa Mikulenasa i Dawita Dżanelidzego. Suwalczanie muszą poradzić sobie bez kilku podstawowych zawodników i zdobyć na trudnym terenie przynajmniej punkt. Co prawda bezpośredni rywale w walce o utrzymanie się w II lidze grają trudne mecze (Ruch Wysokie Mazowieckie z Jeziorakiem Iława, Sokół Sokółka z Wisłą Płock, a Pelikan Łowicz ze Zniczem Pruszków), ale porażka ze Stalówką pogłębiłaby i tak złą sytuację. Ważne będą także spotkania w I lidze, a w szczególności mecz KSZO Ostrowiec – Odra Wodzisław Śląski. Walka o ligowy byt zaczyna się na dobre. Miejmy nadzieję, że zakończy się szczęśliwie.Zapraszamy na transmisję z tego spotkania do radia EstacjaFM. Początek o godz. 17:00. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

Dziś piłkarze suwalskich Wigier zagrają ostatni mecz wyjazdowy w obecnym sezonie II ligi. Suwalczanie pod wodzą nowego trenera Donatasa Venceviciusa zmierzą się w Stalowej Woli ze Stalą. Obie drużyny wystąpią bez kilku podstawowych zawodników. Jest to szczególnie ważne spotkanie dla „biało-niebieskich”, którzy na tę chwilę spadają z II ligi. Stal nie ma już praktycznie szans na awans, ale zapowiada walkę o komplet punktów.

W składzie Wigier zabraknie nadal kontuzjowanych Marcina Rogozińskiego i Karola Salika. W Stalowej Woli nie zobaczymy także pauzujących za kartki Grażvydasa Mikulenasa i Dawita Dżanelidzego. Suwalczanie muszą poradzić sobie bez kilku podstawowych zawodników i zdobyć na trudnym terenie przynajmniej punkt. Co prawda bezpośredni rywale w walce o utrzymanie się w II lidze grają trudne mecze (Ruch Wysokie Mazowieckie z Jeziorakiem Iława, Sokół Sokółka z Wisłą Płock, a Pelikan Łowicz ze Zniczem Pruszków), ale porażka ze Stalówką pogłębiłaby i tak złą sytuację. Ważne będą także spotkania w I lidze, a w szczególności mecz KSZO Ostrowiec – Odra Wodzisław Śląski. Walka o ligowy byt zaczyna się na dobre. Miejmy nadzieję, że zakończy się szczęśliwie.

Zapraszamy na transmisję z tego spotkania do radia EstacjaFM. Początek o godz. 17:00. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media