OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ostatnia droga prezesa Wołągiewicza
2 września 2010, 09:29

W czwartek około 17.00 trumna z ciałem zamarłego prezesa SKS Wigry Suwałki Grzegorza Wołągiewicza wystawiona zostanie w sali granatowej Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Noniewicza 71.Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dzień później, w piątek. Msza żałobna rozpocznie się o 15.00 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła przy ulicy Wojska Polskiego. Po niej trumna przewieziona zostanie na cmentarz parafialny przy ul. Bakałarzewskiej. Grzegorz Wołągiewicz spocznie w pobliżu miejsca w którym został pochowany Józef Gajewski , jego następca na stanowisku prezydenta Suwałk.

W czwartek około 17.00 trumna z ciałem zamarłego prezesa SKS Wigry Suwałki Grzegorza Wołągiewicza wystawiona zostanie w sali granatowej Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Noniewicza 71.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dzień później, w piątek. Msza żałobna rozpocznie się o 15.00 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła przy ulicy Wojska Polskiego. Po niej trumna przewieziona zostanie na cmentarz parafialny przy ul. Bakałarzewskiej. Grzegorz Wołągiewicz spocznie w pobliżu miejsca w którym został pochowany Józef Gajewski , jego następca na stanowisku prezydenta Suwałk.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media