OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Oświadczenie SKS „Wigry”
6 października 2017, 14:08

W związku z publikacją jaka ukazała się w portalu internetowym Radia 5: „COŚ POSZŁO NIE TAK” pragniemy wyjaśnić, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej, niż została przedstawiona.

             My również jesteśmy zaskoczeni i niemile rozczarowani, że termin meczu Siatkarzy Ślepska z AZS Częstochowa pokrywa się z terminem spotkania Wigry Suwałki – Stal Mielec. Do tej pory za zgodą obu klubów było przyjęte, że Ślepsk w rundzie jesiennej dopasowuje się do wcześniej już ustalonego terminarzu Wigier Suwałki, a wiosną suwalskie Wigry dopasowują się do terminarza Ślepska. Ten dobry „obyczaj” funkcjonował od kilku lat wyłącznie dla dobra Suwalskich Kibiców. W ten sposób rozumiemy dobrą współpracę dwóch Klubów z jednego Miasta. Jesteśmy zaskoczeni, że pomimo, iż termin domowych spotkań Wigier jest znany od połowy lipca, to  rozpoczęcie meczu siatkarzy Ślepska z AZS Częstochowa zostało zaplanowane na godzinę 16.00, czyli zaledwie na 60 minut przed startem  meczu Wigier ze Stalą Mielec. Jak do tego doszło wie tylko Prezes Ślepska, Wojciech Winnik. My nie chcemy stawiać Suwalskich Kibiców przed takimi dylematami. Do tej pory nie musieli wybierać pomiędzy piłką nożną, a siatkówką i nadal by nie musieli. Wystarczyło wykazać odrobinę dobrej woli.

            Siatkarzom Ślepska życzymy powodzenia w meczu z AZS Częstochowa, wierząc w lepszą współpracę na przyszłość i lepsze zrozumienie dobra Suwalskich Kibiców.

 

                                                                            Z poważaniem,

                                                                            Dariusz Mazur

                                                                          Prezes SKS „Wigry’’

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media