OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Oświadczenie zarządu SKS „Wigry”
14 maja 2009, 13:58

Oświadczenie zarządu Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” z dnia 14 maja 2009 roku.W związku z ostatnimi wynikami SKS „Wigry” oraz niezadowalającej postawy w II lidze gr. wschodniej, w dniu 13 maja 2009 roku, bezpośrednio po przegranym meczu z KS Jeziorak Iława, trener pierwszego zespołu Zbigniew Kaczmarek oddał się do dyspozycji zarządu klubu. Na posiedzeniu zarządu w dniu 14 maja 2009 roku podjęto następujące decyzje:

 

Po rozważeniu dotychczasowej postawy drużyny na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów i pozytywnego zaangażowania trenera w sprawy zespołu, zarząd SKS „Wigry” zdecydował, iż zmiana trenera w końcówce rozgrywek nie przyniesie oczekiwanych korzyści w kształcie poprawy wyników sportowych. W sytuacji, w której obecnie znajduje się klub, niezbędny jest spokój i jakiekolwiek decyzje wprowadzające niepotrzebne napięcia i ogólne zamieszanie, mogłyby tylko niekorzystnie wpłynąć na morale drużyny w kolejnych istotnych meczach.

Pamiętajmy, że trener Zbigniew Kaczmarek osiągnął największy sukces w historii suwalskiej piłki nożnej (awans do nowej II ligi), a jego dotychczasowa praca w naszym klubie powinna cieszyć się szacunkiem i uznaniem.

Trener Zbigniew Kaczmarek otrzymał na wstępie sezonu zadanie utrzymania drużyny w II lidze bez konieczności gry w barażach i mimo ostatnich niesatysfakcjonujących wyników sportowych, ten cel realizuje. Kompleksowa ocena pracy trenera zostanie dokonana po zakończeniu sezonu 2008/09.

Zarówno zarząd, jak i wszyscy piłkarze SKS „Wigry” w dalszym ciągu potwierdzają, iż trener Zbigniew Kaczmarek cieszy się naszym zaufaniem i pozostanie na stanowisku trenera do końca sezonu 2008/09. Jesteśmy przekonani, iż zarówno trener jak i drużyna osiągną założony i oczekiwany cel sportowy.

W imieniu całego zarządu, piłkarzy i trenera, apelujemy do kibiców i przedstawicieli mediów o wsparcie dla całej drużyny w tym bardzo trudnym okresie. Wszelkie oznaki wsparcia będą niezwykle pomocne w ostatnich meczach sezonu.

Zarówno trener, jak i piłkarze są przekonani, że spełnią postawione przed nimi zadanie, a w przyszłości przyniosą jeszcze wiele radości wszystkim kibicom SKS „Wigry”.

 

Zarząd Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media