OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Oświadczenie zarządu SKS „Wigry”
14 maja 2009, 13:58

Oświadczenie zarządu Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” z dnia 14 maja 2009 roku.W związku z ostatnimi wynikami SKS „Wigry” oraz niezadowalającej postawy w II lidze gr. wschodniej, w dniu 13 maja 2009 roku, bezpośrednio po przegranym meczu z KS Jeziorak Iława, trener pierwszego zespołu Zbigniew Kaczmarek oddał się do dyspozycji zarządu klubu. Na posiedzeniu zarządu w dniu 14 maja 2009 roku podjęto następujące decyzje:

 

Po rozważeniu dotychczasowej postawy drużyny na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów i pozytywnego zaangażowania trenera w sprawy zespołu, zarząd SKS „Wigry” zdecydował, iż zmiana trenera w końcówce rozgrywek nie przyniesie oczekiwanych korzyści w kształcie poprawy wyników sportowych. W sytuacji, w której obecnie znajduje się klub, niezbędny jest spokój i jakiekolwiek decyzje wprowadzające niepotrzebne napięcia i ogólne zamieszanie, mogłyby tylko niekorzystnie wpłynąć na morale drużyny w kolejnych istotnych meczach.

Pamiętajmy, że trener Zbigniew Kaczmarek osiągnął największy sukces w historii suwalskiej piłki nożnej (awans do nowej II ligi), a jego dotychczasowa praca w naszym klubie powinna cieszyć się szacunkiem i uznaniem.

Trener Zbigniew Kaczmarek otrzymał na wstępie sezonu zadanie utrzymania drużyny w II lidze bez konieczności gry w barażach i mimo ostatnich niesatysfakcjonujących wyników sportowych, ten cel realizuje. Kompleksowa ocena pracy trenera zostanie dokonana po zakończeniu sezonu 2008/09.

Zarówno zarząd, jak i wszyscy piłkarze SKS „Wigry” w dalszym ciągu potwierdzają, iż trener Zbigniew Kaczmarek cieszy się naszym zaufaniem i pozostanie na stanowisku trenera do końca sezonu 2008/09. Jesteśmy przekonani, iż zarówno trener jak i drużyna osiągną założony i oczekiwany cel sportowy.

W imieniu całego zarządu, piłkarzy i trenera, apelujemy do kibiców i przedstawicieli mediów o wsparcie dla całej drużyny w tym bardzo trudnym okresie. Wszelkie oznaki wsparcia będą niezwykle pomocne w ostatnich meczach sezonu.

Zarówno trener, jak i piłkarze są przekonani, że spełnią postawione przed nimi zadanie, a w przyszłości przyniosą jeszcze wiele radości wszystkim kibicom SKS „Wigry”.

 

Zarząd Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media