OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Paweł Cimochowski trenerem suwalskich Wigier
17 kwietnia 2023, 17:01

Były zawodnik, a obecnie trener i koordynator Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki poprowadzi Biało-Niebieskich już w najbliższym meczu z Warmią w Grajewie.

Nowy trener Wigier jako piłkarz reprezentował barwy Klubu w rozgrywkach trzecio i drugoligowych. Dalszy rozwój kariery przerwała kontuzja odniesiona już w wieku dwudziestu jeden lat. Swoją przygodę trenerska rozpoczął wraz z powstaniem Akademii Piłkarskiej Wigry, a od ośmiu lat koordynuje proces szkolenia dzieci i młodzieży. Trener posiada licencję UEFA A od 2016 roku, i ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach, stażach, czy warsztatach.  Przez ostatnie trzy lata prowadził kadrę województwa podlaskiego U-14, z którą w zeszłym roku zdobył Mistrzostwo Polski.

Dotychczas prowadził wszystkie grupy wiekowe, a w poprzednim sezonie współpracował z trenerem Arkadiuszem Szczerbowskim przy prowadzeniu zespół rezerw suwalskich Wigier w klasie okręgowej.

Asystentem nowego trenera pozostanie Dariusz Koncewicz, trenerem bramkarzy Patryk Sobolewski, a trenerem od przygotowania motorycznego Adam Pomian. Trenerowi życzymy samych sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media