OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Pech bramkarza Wigier
25 lipca 2011, 07:19

Ogromny pech nie opuszcza bramkarza Wigier, Karola Salika. Na jednym z ostatnich treningów podstawowy bramkarz biało-niebieskich złamał palec prawej ręki. To ten sam palec, przez uraz którego Salik opuścił kilka ostatnich spotkań poprzedniego sezonu. Na razie nie wiadomo kiedy podstawowy bramkarz suwalskich Wigier będzie gotowy do gry.W tym momencie trenerowi Donatasovi Venceviciusovi pozostał do dyspozycji młody, zaledwie siedemnastoletni Mateusz Grabowski, który jest jedynym zdrowym bramkarzem w kadrze Wigier.- Próbujemy znaleźć wyjście awaryjne, bo nie ukrywamy, że powstał pewien problem. Nie możemy zostać tylko z jednym bramkarzem, dlatego szukamy wyjścia awaryjnego z zaistniałej sytuacji – mówi Prezes suwalskiego klubu, Dariusz Mazur.

Ogromny pech nie opuszcza bramkarza Wigier, Karola Salika. Na jednym z ostatnich treningów podstawowy bramkarz biało-niebieskich złamał palec prawej ręki. To ten sam palec, przez uraz którego Salik opuścił kilka ostatnich spotkań poprzedniego sezonu. Na razie nie wiadomo kiedy podstawowy bramkarz suwalskich Wigier będzie gotowy do gry.

W tym momencie trenerowi Donatasovi Venceviciusovi pozostał do dyspozycji młody, zaledwie siedemnastoletni Mateusz Grabowski, który jest jedynym zdrowym bramkarzem w kadrze Wigier.

– Próbujemy znaleźć wyjście awaryjne, bo nie ukrywamy, że powstał pewien problem. Nie możemy zostać tylko z jednym bramkarzem, dlatego szukamy wyjścia awaryjnego z zaistniałej sytuacji – mówi Prezes suwalskiego klubu, Dariusz Mazur.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media