OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Pewna wygrana przed inauguracją
5 marca 2011, 13:30

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rundy wiosennej II ligi, piłkarze suwalskich Wigier pokonali dziś w Kętrzynie trzecioligową Mrągovię Mrągowo 3:0 (1:0). Bramki zdobyli Tomasz Sawicki, Adam Pomian i David Janelidze. Suwalczanie przeważali przez całe spotkanie i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Swojego zadowolenia nie krył trener Marek Witkowski – na dobrze przygotowanej murawie dał pograć wszystkim zawodnikom, których zabrał do Kętrzyna. W składzie „biało-niebieskich” zabrakło powracającego do zdrowia Lashy Gongadze i przeziębionego Grażvydasa Mikulenasa, ale obaj zawodnicy powinni być już gotowi na ligowy mecz ze Zniczem Pruszków, który odbędzie się za tydzień (12 marca, godz. 17:30).Wigry Suwałki – Mrągowia Mrągowo 3:0 (1:0)Bramki: Sawicki, Pomian, Janelidze.Wigry: Salik – Bajko, Rogoziński, Darda, Statkevicius, Krusa, Lauryn, Świerzbiński, Słowicki, Janelidze, Sawicki. W drugiej połowie zagrali także: Barwicki, M. Omilianowicz, P. Omilianowicz, Ł. Walicki, P. Walicki, Pomian.

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rundy wiosennej II ligi, piłkarze suwalskich Wigier pokonali dziś w Kętrzynie trzecioligową Mrągovię Mrągowo 3:0 (1:0). Bramki zdobyli Tomasz Sawicki, Adam Pomian i David Janelidze. Suwalczanie przeważali przez całe spotkanie i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Swojego zadowolenia nie krył trener Marek Witkowski – na dobrze przygotowanej murawie dał pograć wszystkim zawodnikom, których zabrał do Kętrzyna. W składzie „biało-niebieskich” zabrakło powracającego do zdrowia Lashy Gongadze i przeziębionego Grażvydasa Mikulenasa, ale obaj zawodnicy powinni być już gotowi na ligowy mecz ze Zniczem Pruszków, który odbędzie się za tydzień (12 marca, godz. 17:30).

Wigry Suwałki – Mrągowia Mrągowo 3:0 (1:0)

Bramki: Sawicki, Pomian, Janelidze.

Wigry: Salik – Bajko, Rogoziński, Darda, Statkevicius, Krusa, Lauryn, Świerzbiński, Słowicki, Janelidze, Sawicki. W drugiej połowie zagrali także: Barwicki, M. Omilianowicz, P. Omilianowicz, Ł. Walicki, P. Walicki, Pomian.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media