OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłka z gwiazdami !
15 grudnia 2015, 13:01

Znani aktorzy, piosenkarze, piłkarze, grupa Lady Pank i specjalna piłkarska arena w hali OSiR. W ten weekend XVI Mikołajkowy Turniej imienia Tomka Godlewskiego.

Gwiazdy filmu, estrady i piłki, w tym reprezentanci Łotwy, Litwy, Hiszpanii i Polski wystąpią w XVI Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej imienia Tomka Godlewskiego. Początek imprezy, w której zaprezentują się także pierwszoligowe Wigry, w sobotę (19 grudnia) o 14.00 w suwalskiej hali OSiR. Bilety na turniej będą dostępne od czwartku w sklepiku SKS Wigry w galerii Suwałki Plaza.

Turniej zapowiada się niezwykle interesująco. W Suwałkach zaprezentuje się po raz pierwszy zespół gwiazd hiszpańskiej Osasuny Pampeluna. W drużynie „Los Rojillos” nie zabraknie byłych mistrzów świata do lat 20 oraz zawodników mających na koncie występy w Primera Division.

Bardzo znane twarze dla wszystkich polskich kibiców pojawią się w drużynie Jerzego Engela, opartej na uczestnikach mundialu w Korei i Japonii. Trzon zespołu mają stanowić Michał Żewłakow, Jacek Bąk i Tomasz Kłos, a także Tomasz Frankowski, Maciej Szczęsny i Marcin Mięciel.

Gwiazd będzie oczywiście dużo więcej. Głównie za sprawą Reprezentacji Artystów Polskich, w której wystąpią m.in: Piotr Świerczewski, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański, Marcin Mroczek, Bilguun Ariunbaatar i Tomasz Jachimek.

Na parkiecie zaprezentuje się w tym roku aż osiem drużyn. Oprócz wspomnianych, do rywalizacji staną także : broniąca największego pucharu sprzed roku Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Plażowej, Reprezentacja Łotwy, Reprezentacja Litwy, Wigry Suwałki oraz Drużyna Prezydenta Suwałk, z zawodnikami z Grecji i Francji w składzie.

Po raz pierwszy w historii turnieju, główne wydarzenie poprzedzi w piątek impreza z udziałem ośmioletnich piłkarzy z Polski, Litwy i Łotwy. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki zmierzą się w hali OSiR z rówieśnikami z Wisły Kraków, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, czy Jagiellonii Białystok. Początek tego turnieju w piątek ( 18 grudnia) o 9.00, a wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Zarówno w piątek jak i w sobotę piłkarze rywalizować będą na specjalnie przygotowanym boisku ze sztuczną nawierzchnią i podświetlanymi bandami. Będą też liczne konkursu i inne atrakcje dla kibiców.

Na piątkowy wieczór turniejowe wydarzenia przeniosą się do sali Suwalskiego Ośrodka Kultury, gdzie o 19.00 rozpocznie się koncert legendarnej grupy Lady Pank. W SOK-u są jeszcze ostatnie bilety na ten koncert                      (zarezerwuj) ! Występ Lady Pank poprzedzi ceremonia losowania grup Mikołajkowego Turnieju. Udział w niej wezmą m.in. uczestnicy sobotniego turnieju.

Dochód z imprezy pod patronatem prezydenta Suwałk, organizowanej przez Agencję Promocji Sportu Polski Sport, SKS Wigry Suwałki oraz OSiR, zostanie przeznaczony dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie ze Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo oraz na wsparcie rodzin potrzebujących.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media