OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarską wiosnę czas zacząć
18 marca 2010, 07:43

Po prawie pięciomiesięcznej przerwie, drugoligowi piłkarze Wigier w końcu zagrają  ligowy mecz na własnym boisku. Co prawda ostatnie opady śniegu znacznie utrudniły przygotowania do rozgrywek, ale ocieplenie, optymistyczne prognozy pogody, a także prace Ośrodka Sportu i Rekreacji na stadionie miejskim sprawią, że w sobotę Wigry Suwałki w ramach 22. kolejki II ligi gr. wschodniej podejmą  Przebój Wolbrom. Początek meczu o godz. 14:00. Nasz serwis przeprowadzi skróconą relację LIVE z tego spotkania (tylko wynik na żywo), a także relację WIGRY LIVE SMS.

Ostatni mecz w Suwałkach piłkarze Wigier rozegrali 31 października ubiegłego roku (0:0 z Resovią Rzeszów). Co prawda pierwsza wiosenna kolejka była zaplanowana na 6 marca, ale ani mecz z Freskovitą Wysokie Mazowieckie, ani ostatni wyjazdowy z Pelikanem Łowicz nie odbyły się ze względu na warunki atmosferyczne. O przełożeniu nadchodzącej kolejki nie ma już mowy ze wzgledu na napięty terminarz.

Suwalczanie przystąpią do rundy wiosennej w nieco innym składzie. Z Wigrami pożegnali się Karol Drągowski, Mateusz Chudziński, Maciej Kesler, Vitalijs Zils i Michael Sanni (wypożyczenie do Rominty Gołdap). Kadra została wzmocniona trzema litewskimi piłkarzami – Tomasem Statkieviciusem, Gediminasem Paberzisem i Grazvydasem Mikulenasem. W tym ostatnim zawodniku kibice i działacze pokładają największe nadzieje. „Miki” już w meczach sparingowych udowodnił, że będzie solidnym wzmocnieniem, gdyż osiem razy trafiał do siatki rywali.

Wigry są faworytem sobotniej konfrontacji. Suwalczanie mają szesnaście punktów przewagi nad rywalem, który zajmuje odległe 15. miejsce. W pierwszym meczu padł remis 1:1. O takim wyniku w rewanżu nikt w Suwałkach nie myśli. Liczą się tylko trzy punkty.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media