OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze chcą zatrzeć złe wrażenie. Zapraszamy na transmisję
5 sierpnia 2011, 11:53

Z mocnym postanowieniem zatarcia złego wrażenia po pucharowej porażce w Sokółce wyjechali dziś do Stalowej Woli piłkarze suwalskich Wigier. W sobotę o 17.00 zmierzą się tam w meczu ligowym z miejscową Stalą. W autokarze znalazł się także litewski napastnik Audrius Brokas, który nie musi pauzować za czerwoną kartkę w poprzednim meczu w Sokółce.W tej sprawie Wigry otrzymały właśnie odpowiedź na swój list zaadresowany do wydziału dyscypliny PZPN. Działacze piłkarskiej centrali uznali, że wątpliwości suwalskich działaczy są uzasadnione i nie obciążyli Brokasa przymusową pauzą z powodu czerwonej kartki. Zawodnik będzie mógł wystąpić w Stalowej Woli.Tymczasem bramkarz Wigier Paulius Grybauskas i trener Donatas Vencevicius otrzymali powołania na towarzyski mecz Litwy z Armenią. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę w Kownie. Trener Vencevicius ufundował kibicom Wigier 10 specjalnych zaproszeń na ten mecz. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Zainteresowani wyjazdem na mecz powinni zadzwonić do klubu, numer telefonu 87 566 57 08.Wracają do sobotniego meczu, to zarówno Stal jak i Wigry nie strzeliły jeszcze w tym sezonie gola. Piłkarze ze Stalowej Woli zremisowali bezbramkowo z Okocimskim Brzesko i wygrali walkowerem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a Wigry zaliczyły potyczkę bez goli ze Zniczem Pruszków. Stal jest w tabeli druga, a Wigry trzynaste.Zapraszamy na radiową transmisję spotkania Stal Stalowa Wola – Wigry Suwałki na antenie EstacjaFM. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

Z mocnym postanowieniem zatarcia złego wrażenia po pucharowej porażce w Sokółce wyjechali dziś do Stalowej Woli piłkarze suwalskich Wigier. W sobotę o 17.00 zmierzą się tam w meczu ligowym z miejscową Stalą. W autokarze znalazł się także litewski napastnik Audrius Brokas, który nie musi pauzować za czerwoną kartkę w poprzednim meczu w Sokółce.

W tej sprawie Wigry otrzymały właśnie odpowiedź na swój list zaadresowany do wydziału dyscypliny PZPN. Działacze piłkarskiej centrali uznali, że wątpliwości suwalskich działaczy są uzasadnione i nie obciążyli Brokasa przymusową pauzą z powodu czerwonej kartki. Zawodnik będzie mógł wystąpić w Stalowej Woli.

Tymczasem bramkarz Wigier Paulius Grybauskas i trener Donatas Vencevicius otrzymali powołania na towarzyski mecz Litwy z Armenią. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę w Kownie. Trener Vencevicius ufundował kibicom Wigier 10 specjalnych zaproszeń na ten mecz. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Zainteresowani wyjazdem na mecz powinni zadzwonić do klubu, numer telefonu 87 566 57 08.

Wracają do sobotniego meczu, to zarówno Stal jak i Wigry nie strzeliły jeszcze w tym sezonie gola. Piłkarze ze Stalowej Woli zremisowali bezbramkowo z Okocimskim Brzesko i wygrali walkowerem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a Wigry zaliczyły potyczkę bez goli ze Zniczem Pruszków. Stal jest w tabeli druga, a Wigry trzynaste.

Zapraszamy na radiową transmisję spotkania Stal Stalowa Wola – Wigry Suwałki na antenie EstacjaFM. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media