OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze już w Dębicy. Dziś mecz z Okocimskim
3 października 2009, 07:17

Wczoraj w późnych godzinach wieczornych piłkarze suwalskich Wigier dotarli do swojej bazy noclegowej w Dębicy. „Biało-niebiescy” spędzą na obiektach Igloopolu tydzień, skąd dojeżdzać będą na trzy mecze wyjazdowe. Dziś o godz. 7:30 zawodnicy udali się na kilkunastominutowy spacer, po którym zjedli śniadanie. Po kolejnym spacerze i  obiedzie (około godz. 12:00), wyruszą autokarem do Brzeska na mecz z Okocimskim. Trener Zbigniew Kaczmarek ma  powody do zadowolenia – jego zawodnicy podbudowani ostatnimi dobrymi wynikami są bojowo nastawieni do ciężkiego meczu z rewelacją jesiennych rozgrywek, a co najważniejsze – nikt z dziewiętnastoosobowej kadry przebywającej w Dębicy nie ma żadnych dolegliwości.Suwalczanie spodziewają się ciężkiej przeprawy w Brzesku – Okocimski nieoczekiwanie zajmuje 5. pozycję w ligowej tabeli. Fakt ten nie przeraża jednak naszych piłkarzy, którzy co prawda zajmują 11. miejsce, ale mają dwa mecze  zaległe i nie przegrali już od siedmiu spotkań.
Zapraszamy do WIGRY LIVE na tradycyjną relację tekstową. Początek o godz. 15:00. Dostępna będzie także relacja WIGRY LIVE SMS.


Wczoraj w późnych godzinach wieczornych piłkarze suwalskich Wigier dotarli do swojej bazy noclegowej w Dębicy. „Biało-niebiescy” spędzą na obiektach Igloopolu tydzień, skąd dojeżdzać będą na trzy mecze wyjazdowe. Dziś o godz. 7:30 zawodnicy udali się na kilkunastominutowy spacer, po którym zjedli śniadanie. Po kolejnym spacerze i  obiedzie (około godz. 12:00), wyruszą autokarem do Brzeska na mecz z Okocimskim. Trener Zbigniew Kaczmarek ma  powody do zadowolenia – jego zawodnicy podbudowani ostatnimi dobrymi wynikami są bojowo nastawieni do ciężkiego meczu z rewelacją jesiennych rozgrywek, a co najważniejsze – nikt z dziewiętnastoosobowej kadry przebywającej w Dębicy nie ma żadnych dolegliwości.
Suwalczanie spodziewają się ciężkiej przeprawy w Brzesku – Okocimski nieoczekiwanie zajmuje 5. pozycję w ligowej tabeli. Fakt ten nie przeraża jednak naszych piłkarzy, którzy co prawda zajmują 11. miejsce, ale mają dwa mecze  zaległe i nie przegrali już od siedmiu spotkań.Zapraszamy do WIGRY LIVE na tradycyjną relację tekstową. Początek o godz. 15:00. Dostępna będzie także relacja WIGRY LIVE SMS.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media