OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze o meczu z GieKSą
10 września 2017, 09:47

Jak sobotnie zwycięstwo na Bukowej podsumowali Adrian Jurkowski i Damian Gąska? Sprawdźcie pomeczowe opinie naszych piłkarzy!

Adrian Jurkowski: Był dla nas bardzo ciężki i wyczerpujący mecz. Zostawiliśmy na boisku mnóstwo serca i zdrowia, co przyniosło nam pierwsze 3 punkty w tym sezonie. Mieliśmy swój plan na rozegranie tego spotkania i od pierwszej minuty wdrażaliśmy go w życie. Udało nam się szybko strzelić bramkę, której niestety sędziowie nie uznali, ale kilka chwil później uśmiechnęło się do nas szczęście, którego tak bardzo nam brakowało w kluczowych momentach w poprzednich spotkaniach. Zawodnicy GieKSy sprezentowali nam gola. Graliśmy bardzo konsekwentnie w defensywie jako cały zespół. W końcówce gospodarze mieli kilka sytuacji, ale udało się nam dowieść zwycięstwo do końca. Z dużą satysfakcją zabieramy ze sobą punkty do Suwałk. Bardzo cieszy nas ta wygrana, która mamy nadzieję pozwoli nam złapać wiatr w żagle. Wierze, że już w najbliższą sobą na Zarzeczu damy trochę radości naszym kibicom i pokonamy rewelacyjnie spisującego się beniaminka z Opola.

Damian Gąska: W końcu szczęście uśmiechnęło się w naszą stronę. W poprzednich meczach mieliśmy mnóstwo sytuacji, bardzo często przeważaliśmy, a te punkty gdzieś uciekały. Tym razem zagraliśmy konsekwentnie i udało nam się w końcu zdobyć upragniony komplet punktów. Pokazaliśmy charakter jako drużyna. Zwycięstwo bardzo cieszy, ale już powoli zapominamy o meczu z GieKSą. Teraz najważniejsze jest, aby dobrze przygotować się i skupić na meczu z Odrą. Musimy zdobyć kolejne 3 punkty i uszczęśliwić kibiców na własnym stadionie.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media