OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze o meczu z Limanovią
18 marca 2014, 16:02

W niedzielę biało-niebiescy przegrali w Limanowej z miejscową Limanovią 0:2. Co po końcowym gwizdku sędziego powiedzieli Kamil Wenger i Aleksandar Atanacković?

Kamil Wenger: Zawiedliśmy na całej linii. Jadąc do przeciwnika, który jest niżej w tabeli, z całym szacunkiem musimy wywieść przynajmniej jeden punkt, jeśli chcemy liczyć się w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwsza połowa nie wyglądała najgorzej w naszym wykonaniu. W drugiej odsłonie już w ogóle nie graliśmy tego, co sobie założyliśmy. Grając z wiatrem nie wykorzystywaliśmy warunków amtosferycznych. Mamy tydzień, żeby poprawić naszą grę i wyjść w pełni zdeterminowani, aby wygrać dla tych ludzi, którzy jadą za nami całą Polskę i są naszym dwunastym zawodnikiem, za co serdecznie dziękujemy.

Aleksandar Atanacković: Mecz odbył się w trudnych warunkach. Moim zdaniem w pierwszej połowie mieliśmy przewagę, ale nie stworzyliśmy sobie żadnych klarownych sytuacji bramkowych. W drugiej odsłonie gospodarze strzelili bramkę, a potem nastawili się na kontry, z czego padł drugi gol. Szkoda, że przy stanie 1:0 sędzia nie podyktował nam ewidentnego karnego po zagraniu ręką przez zawodnika Limanovii.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media