OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze o meczu z Siarką!
26 października 2013, 14:09

Wczoraj biało-niebiescy pokonali Siarkę 2:0. Co po końcowym gwizdku sędziego powiedzieli podopieczni Donatasa Venceviciusa?

 Kamil Wenger: Dwa bardzo ważne mecze za nami ale, podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Teraz czas na lidera rozgrywek, jeśli podtrzymamy tą ambicje, wole walki, chęć wygrania to jestem spokojny o wynik. Zapraszam wszystkich na wyjazd do Siedlec, razem wygrajmy ten mecz.

Artur Bogusz: Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz i że musimy zagrać z takim samym zaangażowaniem jak w ostatnim meczu. Udało nam się zrealizować nasz cel i bardzo cieszą zdobyte kolejne 3 punkty. Teraz musimy pracować dalej i podtrzymać passę w kolejnym ważnym meczu w Siedlcach.

Sebastian Radzio: Cieszymy się z tego ważnego zwycięstwa. Potwierdziliśmy, że na własnym boisku jesteśmy bardzo groźni i potrafimy już w pierwszej połowie ustawić mecz pod nasze dyktando. Zagraliśmy z wielkim zaangażowaniem, pomagaliśmy sobie nawzajem na boisku i to znowu zaowocowało wygraną. Od poniedziałku skupiamy się na przygotowaniach do meczu na szczycie z Pogonią.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media