OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze po meczu z Chrobrym
14 października 2017, 22:49

Suwalczanie w Głogowie odrobili aż trzy bramkową stratę i ostatecznie zremisowali. Jak ten mecz ocenili Adrian Jurkowski i Laurentiu Iorga?

Adrian Jurkowski: Ciężko opisać to co się dzisiaj wydarzyło na boisku. Do przerwy byliśmy zdecydowanie lepsi, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, ale po dwóch naszych błędach w ustawieniu musieliśmy gonić wynik. Na domiar złego stracona bramka na 3:0, która nas jednak nie podłamała. Z boiska czuć było tą wiarę, że damy rade się z tego ciężkiego nokautu podnieść. To jak zareagowała drużyna zasługuje na duże słowa uznania. Wracamy jednak w mieszanych uczuciach, bo zremisowaliśmy będąc lepszym w zespołem. Z drugiej strony doprowadzenie do wyrównania, przegrywając aż 3:0 nie zdarza się zbyt często i dlatego mocno szanujemy ten punkt.

Laurentiu Iorga: Wynik jest mocno niesprawiedliwy. Graliśmy bardzo dobry mecz. Stworzyliśmy sobie wiele okazji strzeleckich i powinniśmy wygrać. Mimo tego mocno szanujemy ten punkt, bo przegrywaliśmy aż 3:0, a udało nam się doprowadzić do remisu. Pokazaliśmy wielki charakter. Myślę, że dzisiejsze spotkanie to dobry prognostyk na kolejne ligowe starcia. Wierze, że będziemy w nich wygrywali.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media