OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze Wigier odwiedzili kolejną szkołę
8 stycznia 2009, 14:46

„Zima na biało-niebiesko” wciąż trwa. Dzisiaj piłkarze Wigier odwiedzili Zespół Szkół w Jeleniewie. Swoje umiejętności uczniom miejscowej szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali: Paweł Cimochowski, Janusz Bucholc, Andrzej Niewulis oraz Maciej Makuszewski.Zapraszamy do WIGRY TV na materiał filmowy z Jeleniewa.  

„Biało-niebiescy” zorganizowali trening, podczas którego pokazali jak należy doskonalić grę w piłkę nożną. Porady drugoligowych piłkarzy tradycyjnie już cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Miejscowi rozegrali także krótki mecz ze swoimi wigierskimi idolami. Nie liczył się wynik, lecz dobra zabawa, której nie brakowało podczas dzisiejszego spotkania. Na koniec zawodnicy Wigier wręczyli przedstawicielom szkoły oryginalną koszulkę, w której występują na drugoligowych boiskach. 

 

Zespół Szkół w Jeleniewie jako trzeci wziął udział w zimowej akcji suwalskiego klubu. Działacze czekają jednak na zgłoszenia kolejnych szkół, które chcą zaprosić piłkarzy. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu (0-87) 566-57-08 lub wysłać maila pod adres redakcja@wigry.suwalki.pl. Przypomnijmy, że wszystkie szkoły, które uczestniczą w zabawie, wezmą udział w konkursie na najatrakcyjniejszą flagę klubową. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w marcu podczas pierwszego meczu ligowego w Suwałkach.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media