OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze Wigier przebadani
15 stycznia 2009, 20:17

Piłkarze suwalskich Wigier przeszli badania wydolnościowe pod okiem ekipy byłego fizjologa kadry narodowej, prof. Zbigniewa Jastrzębskiego z gdańskiej AWFiS. Chociaż wyniki będą znane dopiero za kilka dni, trener Zbigniew Kaczmarek jest zadowolony z tych testów. Wynika z nich, że piłkarze nie próżnowali podczas przerwy zimowej i są w niezłej dyspozycji fizycznej.

W badaniach, które odbyły się na terenie obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, wzięło udział 24 piłkarzy. Sprawdzano takie parametry jak moc, siła i wytrzymałość. Dokładne wyniki badań będą znane za kilka dni. Mają pomóc trenerowi Kaczmarkowi w dostosowaniu treningów do możliwości i potrzeb poszczególnych zawodników.
Piłkarze Wigier trenują obecnie na własnych obiektach. W poniedziałek siedmiu z nich odwiedzi uczniów Zespołu Szkół w podsuwalskim Płocicznie. To kolejne spotkanie w ramach akcji ,,Zima na biało- niebiesko”. Dzień później, czyli we wtorek, Wigry zagrają pierwszy mecz kontrolny. ,, Biało- niebiescy” zmierzą się w litewskim Mariampolu z tamtejszą Suduvą. Uwaga, nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia meczu. Spotkanie rozpocznie się we wtorek o 11.00 polskiego czasu, a nie jak wcześniej planowano o 12.00.
Po meczu Wigry wyjadą na obóz do Centrum Piłkarskiego w Gutowie Małym koło Łodzi.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media