OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze Wigier w roli nauczycieli
20 kwietnia 2011, 12:42

Piłkarze i trener drugoligowych Wigier odwiedzają kolejne suwalskie szkoły. Dziś byli w suwalskiej Szkole Podstawowej nr 9, gdzie przeprowadzili zajęcia na nowym ,,Orliku”. W treningu wzięło udział około 100 uczniów klas IV-VI. Z dziećmi spotkali się trener Marek Witkowski oraz piłkarze: Rafał Darda, Paweł Walicki, Gediminas Krusa, Tomas Statkievicius. Był trening, konkursy z nagrodami oraz mini- turniej z udziałem piłkarzy i uczniów, w tym dziewczynek. Piłkarze zostawili też w szkole pamiątkę w postaci swojej meczowej koszulki z autografami.Akcja ma na celu poszukiwanie młodych talentów oraz popularyzację piłki nożnej i klubu wśród najmłodszych mieszkańców Suwałk. W marcu ,,biało- niebiescy” odwiedzili już SP 6 i SP 4 w Suwałkach. Klub ciągle czeka zgłoszenia kolejnych szkół, które chcą gościć piłkarzy. Tel. 87 566 57 08.

Piłkarze i trener drugoligowych Wigier odwiedzają kolejne suwalskie szkoły. Dziś byli w suwalskiej Szkole Podstawowej nr 9, gdzie przeprowadzili zajęcia na nowym ,,Orliku”. W treningu wzięło udział około 100 uczniów klas IV-VI.
Z dziećmi spotkali się trener Marek Witkowski oraz piłkarze: Rafał Darda, Paweł Walicki, Gediminas Krusa, Tomas Statkievicius. Był trening, konkursy z nagrodami oraz mini- turniej z udziałem piłkarzy i uczniów, w tym dziewczynek. Piłkarze zostawili też w szkole pamiątkę w postaci swojej meczowej koszulki z autografami.
Akcja ma na celu poszukiwanie młodych talentów oraz popularyzację piłki nożnej i klubu wśród najmłodszych mieszkańców Suwałk. W marcu ,,biało- niebiescy” odwiedzili już SP 6 i SP 4 w Suwałkach.
Klub ciągle czeka zgłoszenia kolejnych szkół, które chcą gościć piłkarzy. Tel. 87 566 57 08.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media