OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze Wigier w roli nauczycieli
20 kwietnia 2011, 12:42

Piłkarze i trener drugoligowych Wigier odwiedzają kolejne suwalskie szkoły. Dziś byli w suwalskiej Szkole Podstawowej nr 9, gdzie przeprowadzili zajęcia na nowym ,,Orliku”. W treningu wzięło udział około 100 uczniów klas IV-VI. Z dziećmi spotkali się trener Marek Witkowski oraz piłkarze: Rafał Darda, Paweł Walicki, Gediminas Krusa, Tomas Statkievicius. Był trening, konkursy z nagrodami oraz mini- turniej z udziałem piłkarzy i uczniów, w tym dziewczynek. Piłkarze zostawili też w szkole pamiątkę w postaci swojej meczowej koszulki z autografami.Akcja ma na celu poszukiwanie młodych talentów oraz popularyzację piłki nożnej i klubu wśród najmłodszych mieszkańców Suwałk. W marcu ,,biało- niebiescy” odwiedzili już SP 6 i SP 4 w Suwałkach. Klub ciągle czeka zgłoszenia kolejnych szkół, które chcą gościć piłkarzy. Tel. 87 566 57 08.

Piłkarze i trener drugoligowych Wigier odwiedzają kolejne suwalskie szkoły. Dziś byli w suwalskiej Szkole Podstawowej nr 9, gdzie przeprowadzili zajęcia na nowym ,,Orliku”. W treningu wzięło udział około 100 uczniów klas IV-VI.
Z dziećmi spotkali się trener Marek Witkowski oraz piłkarze: Rafał Darda, Paweł Walicki, Gediminas Krusa, Tomas Statkievicius. Był trening, konkursy z nagrodami oraz mini- turniej z udziałem piłkarzy i uczniów, w tym dziewczynek. Piłkarze zostawili też w szkole pamiątkę w postaci swojej meczowej koszulki z autografami.
Akcja ma na celu poszukiwanie młodych talentów oraz popularyzację piłki nożnej i klubu wśród najmłodszych mieszkańców Suwałk. W marcu ,,biało- niebiescy” odwiedzili już SP 6 i SP 4 w Suwałkach.
Klub ciągle czeka zgłoszenia kolejnych szkół, które chcą gościć piłkarzy. Tel. 87 566 57 08.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media