OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze Wigier wyjechali do Lublina. Zapraszamy na transmisję meczu z Motorem
19 sierpnia 2011, 09:49

W kolejną daleką wyprawę po ligowe punkty wybrali się piłkarze suwalskich Wigier. Podopieczni Donatasa Venceviciusa wyjechali dzisiaj do Lublina, gdzie jutro o godzinie 16:00 zagrają mecz z Motorem. Po drodze „biało-niebiescy” zatrzymali się na cmentarzu w Augustowie, by uczcić pamięć Rafała Trockiego w trzecią rocznicę śmierci byłego zawodnika Wigier.Suwalczanie powalczą w Lublinie o komplet punktów. Po trzech rozegranych meczach Wigry zajmują dopiero przedostatnią pozycję w tabeli i muszą szybko nadrabiać straty do czołówki tabeli. Motor plasuje się na 5. pozycji w tabeli i ma w dorobku siedem punktów, ale rozegrał jeden mecz więcej. Trudno wskazać faworyta tego spotkania, ale bardziej na zwycięstwie będzie zależało suwalczanom, którzy mimo dobrej gry nie mogą zwyciężyć w tym sezonie w meczu ligowym. Do Lublina pojechała osiemnastoosobowa kadra, do której dołączył już Tomas Statkevicius. Nadal brakuje w niej Andrzeja Niewulisa, Tomasza Bajko i Karola Salika. Ten ostatni zawodnik powinien jednak wkrótce być gotowy do gry. Wątpliwy jest występ Sebastiana Świerzbińskiego, który doznał urazu palca u nogi.Zapraszamy na transmisję radiową meczu Motor Lublin – Wigry Suwałki do radia EstacjaFM. Początek w sobotę o godz. 15:55. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ. Kadra SKS „Wigry” na mecz z Motorem Lublin:Paulius Grybauskas, Mateusz Grabowski, Przemysław Makarewicz, Rafał Darda, Tomas Statkevicius, Marcin Rogoziński, Krystian Słowicki, Kamil Lauryn, Tomasz Sawicki, Paweł Omilianowicz, Mateusz Barczak, Sebastian Świerzbiński, Audrius Brokas, Willer Souza Oliveira, Grażvydas Mikulenas, Daniel Ołowniuk, Adam Pomian, Paweł Walicki.

W kolejną daleką wyprawę po ligowe punkty wybrali się piłkarze suwalskich Wigier. Podopieczni Donatasa Venceviciusa wyjechali dzisiaj do Lublina, gdzie jutro o godzinie 16:00 zagrają mecz z Motorem. Po drodze „biało-niebiescy” zatrzymali się na cmentarzu w Augustowie, by uczcić pamięć Rafała Trockiego w trzecią rocznicę śmierci byłego zawodnika Wigier.

Suwalczanie powalczą w Lublinie o komplet punktów. Po trzech rozegranych meczach Wigry zajmują dopiero przedostatnią pozycję w tabeli i muszą szybko nadrabiać straty do czołówki tabeli. Motor plasuje się na 5. pozycji w tabeli i ma w dorobku siedem punktów, ale rozegrał jeden mecz więcej. Trudno wskazać faworyta tego spotkania, ale bardziej na zwycięstwie będzie zależało suwalczanom, którzy mimo dobrej gry nie mogą zwyciężyć w tym sezonie w meczu ligowym.

Do Lublina pojechała osiemnastoosobowa kadra, do której dołączył już Tomas Statkevicius. Nadal brakuje w niej Andrzeja Niewulisa, Tomasza Bajko i Karola Salika. Ten ostatni zawodnik powinien jednak wkrótce być gotowy do gry. Wątpliwy jest występ Sebastiana Świerzbińskiego, który doznał urazu palca u nogi.

Zapraszamy na transmisję radiową meczu Motor Lublin – Wigry Suwałki do radia EstacjaFM. Początek w sobotę o godz. 15:55. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

Kadra SKS „Wigry” na mecz z Motorem Lublin:

Paulius Grybauskas, Mateusz Grabowski, Przemysław Makarewicz, Rafał Darda, Tomas Statkevicius, Marcin Rogoziński, Krystian Słowicki, Kamil Lauryn, Tomasz Sawicki, Paweł Omilianowicz, Mateusz Barczak, Sebastian Świerzbiński, Audrius Brokas, Willer Souza Oliveira, Grażvydas Mikulenas, Daniel Ołowniuk, Adam Pomian, Paweł Walicki.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media