OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze Wigier zaśpiewają kolędy
16 grudnia 2010, 08:59

Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu znanych suwalczan będzie można usłyszeć w niedzielę w Centrum Suwałki Plaza. Tego dnia o 15.00 w części restauracyjnej suwalskiego obiektu rozpocznie się pierwsza impreza pod hasłem ,,Kolędowanie w Plazie”. Gwiazdą spotkania będzie Norbi.Organizatorami imprezy są mająca swoją siedzibę w Suwałkach Agencja Promocji Sportu ,,Polski Sport” oraz Suwałki Plaza. Kolędowanie zapowiada się naprawdę ciekawie. Na scenie wystąpią bowiem przedstawiciele różnych grup społecznych: urzędnicy suwalskiego ratusza z prezydentem miasta Czesławem Renkiewiczem na czele, sportowcy, w tym piłkarze suwalskich Wigier, dziennikarze, dzieci z Domu Dziecka w Pawłówce, nauczyciele, pracownicy ROKiS-u i MDK-u, reprezentacja Suwałki Plaza oraz Studio Piosenki ,,Beciaki”. Indywidualnie zaprezentuje się Edward Marian Janus, zdecydowanie najlepiej śpiewający suwalski dziennikarz, który wystąpił w tym roku w telewizyjnym programie ,,Szansa na sukces”. Imprezę uświetni występ gwiazdy polskiej estrady – Norbiego, który zaśpiewa kolędy w swojej aranżacji. Będą też konkursy z nagrodami.Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu znanych suwalczan będzie można usłyszeć w niedzielę w Centrum Suwałki Plaza. Tego dnia o 15.00 w części restauracyjnej suwalskiego obiektu rozpocznie się pierwsza impreza pod hasłem ,,Kolędowanie w Plazie”. Gwiazdą spotkania będzie Norbi.

Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu znanych suwalczan będzie można usłyszeć w niedzielę w Centrum Suwałki Plaza. Tego dnia o 15.00 w części restauracyjnej suwalskiego obiektu rozpocznie się pierwsza impreza pod hasłem ,,Kolędowanie w Plazie”. Gwiazdą spotkania będzie Norbi.Organizatorami imprezy są mająca swoją siedzibę w Suwałkach Agencja Promocji Sportu ,,Polski Sport” oraz Suwałki Plaza. Kolędowanie zapowiada się naprawdę ciekawie. Na scenie wystąpią bowiem przedstawiciele różnych grup społecznych: urzędnicy suwalskiego ratusza z prezydentem miasta Czesławem Renkiewiczem na czele, sportowcy, w tym piłkarze suwalskich Wigier, dziennikarze, dzieci z Domu Dziecka w Pawłówce, nauczyciele, pracownicy ROKiS-u i MDK-u, reprezentacja Suwałki Plaza oraz Studio Piosenki ,,Beciaki”. Indywidualnie zaprezentuje się Edward Marian Janus, zdecydowanie najlepiej śpiewający suwalski dziennikarz, który wystąpił w tym roku w telewizyjnym programie ,,Szansa na sukces”. Imprezę uświetni występ gwiazdy polskiej estrady – Norbiego, który zaśpiewa kolędy w swojej aranżacji. Będą też konkursy z nagrodami.

Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu znanych suwalczan będzie można usłyszeć w niedzielę w Centrum Suwałki Plaza. Tego dnia o 15.00 w części restauracyjnej suwalskiego obiektu rozpocznie się pierwsza impreza pod hasłem ,,Kolędowanie w Plazie”. Gwiazdą spotkania będzie Norbi.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media