OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze wyruszyli do Dębicy
2 października 2009, 12:37

Dzisiaj w godzinach rannych piłkarze suwalskich Wigier wyjechali na najdłuższy wyjazd w tym sezonie. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka udali się do podrzeszowskiej Dębicy, skąd dojeżdzać będą na trzy mecze wyjazdowe – w sobotę (3 października) do Brzeska (Okocimski), w środę (7 października) do Rzeszowa (Stal) oraz w sobotę (10 października) do Zamościa (Hetman). Pomiędzy tymi meczami dziewiętnastoosobowa kadra Wigier trenować będzie na obiektach Iglopolu Dębica. O godz. 14:00 zawodnicy dotarli do podradomskich Białobrzegów, gdzie przeprowadzili godzinny trening. Po treningu drużyna udała się bezpośrednio do Dębicy na nocleg. Jutro około południa wyjazd do Brzeska. Kibice liczą na podtrzymanie wspaniałej passy i awans w ligowej tabeli, w czym pomóc powinna przede wszytskim wygrana w zaległym meczu ze Stalą Rzeszów. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy wrócą z dalekiej wyprawy z wieloma punktami. O przebiegu pobytu „biało-niebieskich” na południu Polski będziemy informować w codziennych raportach.


Dzisiaj w godzinach rannych piłkarze suwalskich Wigier wyjechali na najdłuższy wyjazd w tym sezonie. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka udali się do podrzeszowskiej Dębicy, skąd dojeżdzać będą na trzy mecze wyjazdowe – w sobotę (3 października) do Brzeska (Okocimski), w środę (7 października) do Rzeszowa (Stal) oraz w sobotę (10 października) do Zamościa (Hetman). Pomiędzy tymi meczami dziewiętnastoosobowa kadra Wigier trenować będzie na obiektach Iglopolu Dębica.
O godz. 14:00 zawodnicy dotarli do podradomskich Białobrzegów, gdzie przeprowadzili godzinny trening. Po treningu drużyna udała się bezpośrednio do Dębicy na nocleg. Jutro około południa wyjazd do Brzeska. Kibice liczą na podtrzymanie wspaniałej passy i awans w ligowej tabeli, w czym pomóc powinna przede wszytskim wygrana w zaległym meczu ze Stalą Rzeszów. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy wrócą z dalekiej wyprawy z wieloma punktami. O przebiegu pobytu „biało-niebieskich” na południu Polski będziemy informować w codziennych raportach.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media