OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
PKS w Suwałkach Spółka Akcyjna Sponsorem Oficjalnym Wigier
22 lipca 2011, 12:22

PKS w Suwałkach Spółka Akcyjna został sponsorem oficjalnym Suwalskiego Klubu Sportowego ,,Wigry”. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca przyszłego roku.
W nowym sezonie PKS Suwałki będzie woził suwalskich piłkarzy na wszystkie mecze. Do dyspozycji drugoligowej drużyny udostępni wysokiej klasy autokar. Będzie na nim nazwa klubu i logo suwalskiego PKS-u. Pojawi się ono także na nowym stadionie i wszelkich materiałach promocyjnych klubu.
– PKS Suwałki daje dobry przykład innym suwalskim firmom, że można bardzo skutecznie promować się dzięki naszej drużynie- powiedział Dariusz Mazur, prezes SKS Wigry Suwałki.
Na początku lipca tego roku PKS Suwałki trafił pod skrzydła samorządu województwa podlaskiego. Nowy właściciel zapowiada dynamiczny rozwój firmy. PKS Suwałki jest największym przewoźnikiem w tej części Polski. Aktualnie przewozi ponad 4 mln pasażerów rocznie. Oprócz intensywnej działalności w regionie, na terenie powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, oleckiego, ełckiego, augustowskiego i gołdapskiego, firma obsługuje także atrakcyjne połączenia dalekobieżne, m.in do Warszawy, Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Poza przewozem osób firma świadczy także szereg innych usług m.in.: prowadzi biuro turystyczne, ośrodek szkolenia kierowców, stację kontroli pojazdów, stację paliw oraz serwis ogumienia.

PKS w Suwałkach Spółka Akcyjna został sponsorem oficjalnym Suwalskiego Klubu Sportowego ,,Wigry”. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca
przyszłego roku.

W nowym sezonie PKS Suwałki będzie woził suwalskich piłkarzy na wszystkie mecze. Do dyspozycji drugoligowej drużyny udostępni wysokiej klasy autokar. Będzie na nim nazwa klubu i logo suwalskiego PKS-u. Pojawi się ono także na nowym stadionie i wszelkich materiałach promocyjnych klubu.

– PKS Suwałki daje dobry przykład innym suwalskim firmom, że można bardzo skutecznie promować się dzięki naszej drużynie- powiedział
Dariusz Mazur, prezes SKS Wigry Suwałki.

Na początku lipca tego roku PKS Suwałki trafił pod skrzydła samorządu województwa podlaskiego. Nowy właściciel zapowiada dynamiczny rozwój firmy. PKS Suwałki jest największym przewoźnikiem w tej części Polski. Aktualnie przewozi ponad 4 mln pasażerów rocznie. Oprócz intensywnej działalności w regionie, na terenie powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, oleckiego, ełckiego, augustowskiego i gołdapskiego, firma obsługuje także atrakcyjne połączenia dalekobieżne, m.in do Warszawy, Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Poza przewozem osób firma świadczy także szereg innych usług m.in.: prowadzi biuro turystyczne, ośrodek szkolenia kierowców, stację kontroli pojazdów, stację paliw oraz serwis ogumienia.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media