OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Po 3 punkty do Stalowej Woli
2 maja 2014, 10:51

W sobotę, pod wodzą nowego trenera Zbigniewa Kaczmarka biało-niebiescy postarają się wywieźć trzy punkty ze Stalowej Woli.

Zarówno w Stalowej Woli, jak i w Suwałkach, nikt nie jest zadowolony z przebiegu rundy wiosennej. „Stalówka” zdobyła jedynie dziewięć punktów w dziewięciu spotkaniach, co daje jej 15 pozycję w tabeli rundy wiosennej. Niewiele wyżej są suwalczanie, bo zajmują 11. pozycję i mają tylko o dwa „oczka” więcej.

Jesienią Stal wygrała w Suwałkach 2:0, a po tym spotkaniu objęła fotel lidera, spychając tym samym Wigry na trzecią pozycję.

W sobotę, poraz pierwszy, po czteroletniej przerwie na ławce jako trener Wigier usiądzie Zbigniew Kaczmarek. Pod jego wodzą Wigry w II lidze rozegrały 68 spotkań odnosząc 30 zwycięstw, remisując i przegrywając po 19 razy. Suwalczanie strzelili wówczas 97 goli, a stracili 69. Kaczmarek, jako trener biało-niebieskich jeszcze nigdy nie grał przeciwko Stali. Obie drużyny grały między sobą siedem razy. Lepszy bilans ma „Stalówka”, która cztery razy pokonała Wigry. Raz padł remis, a dwukrotnie wygrywali biało-niebiescy.

Najlepszym strzelcem zespołu ze Stalowej Woli jest Wojciech Rejman. Pomocnik Stali w tym sezonie zdobył osiem bramek, ale ani jednej wiosną.

Już dziś zapraszamy na relację live z tego spotkania, która tradycyjnie dostępna będzie na naszej stronie internetowej. Początek meczu w sobotę, o 17:00, w Stalowej Woli.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media