OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Po pierwsze zwycięstwo
14 sierpnia 2014, 21:44

Biało-niebiescy nie mają dużo czasu na odpoczynek po środowym spotkaniu w dalekim w Świnoujściu. Już w piątek suwalczanie w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa udadzą się do Siedlec.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka dobrze znają rywala z Siedlec. Wigry w kilku ostatnich seoznach grały z Pogonią w lidze, a wiosną pokonały siedlczan na własnym boisku 2:1. W sobotę biało-niebiescy postarają się znów pokonać Pogoń i odnieść pierwsze, pierwszoligowe zwycięstwo.

Pogoń sezon zaczęła od wysokiego zwycięstwa na własnym boisku 4:1 z Chojniczanką Chojnice, a tydzień temu zremisowała w Płocku 1:1 z tamtejszą Wisłą. W tym tygodniu siedlczanie dokonali jeszcze jednego wzmocnienia. Do zespołu dołączył wypożyczony z Legii Warszawa Marcel Gąsior.

Sezon dopiero co się zaczął, a już kilku piłkarzy zdołało złapać kontuzję. Suwalczanie do Siedlec pojadą bez Tomasza Tuttasa, Aleksandara Atanackovicia, Marcina Tarnowskiego, Davida Makaradze i Mateusza Romachowa. Nie wiadomo jeszcze czy w meczu z Pogonią będą mogli wystąpić Karol Mackiewicz i Darvydas Sernas, którego certyfikat wciąż jeszcze nie przyszedł do klubu.

Już dziś zapraszamy na relację live z tego spotkania, która tradycyjnie dostępna będzie na naszej stronie internetowej.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media