OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Po pierwsze zwycięstwo
7 sierpnia 2014, 21:29

Przed nami drugi mecz Wigier w I lidze i szansa na pierwsze, pierwszoligowe zwycięstwo. Suwalczanie podejmą beniaminka z Bytowa, który swoje pierwsze zwycięstwo ma już za sobą.

Bytowianie tydzień temu pokonali na własnym boisku 3:2 Wisłę Płock. Pomimo iż Bytovia jest beniaminkiem, to wiele osób uważa, że w tym roku w I lidze może namieszać. W drużynie z Bytowa grają m.in znani z występów w Ekstraklasie Marcin Kikut, Karol Piątek, Daniel Gołębiewski czy Janusz Surdykowski, a trenerem zespołu jest były szkoleniowec reprezentacji Polski Paweł Janas.

– W wygranym na inauguracje przez bytowian 3:2 spotkaniu z Wisłą Płock najlepsi na boisku byli Janusz Surdykowski, kiedyś napastnik Arki Gdynia oraz Mariusz Kryszak, który jeszcze w barwach Olimpii Grudziądz zasłynął w I lidze ze świetnie bitych rzutów wolnych i rożnych – opowiada Kaczmarek.   – Piłkarze Bytovii  wygrali, chociaż przegrywali 0:1 i 1:2.  Moim zawodnikom zabrakło takiej determinacji, a tylko przy maksimum zaangażowania możemy pokonać solidną, waleczną drużynę Janasa – uważa trener Wigier.

Biało-niebiescy w piątkowym starciu z beniamikiem z Bytowa będą musieli poradzić sobie bez kontuzjowanych środkowyc pomocników Marcina Tarnowskiego i Aleksandara Atanackovicia. Tarnowski kontuzje złapał już przed meczem ze Stomilem, natomiast Aleks urazu doznał kilka dni temu na treningu.

W piątkowym boju beniaminków I ligi w Suwałkach emocji na pewno nie zabraknie. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion. Początek meczu o godzinie 20:00.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media